Ana SayfaYaşam

Trainer Tiny House Taşınabilir Ev Fiyatları

Trainer Tiny House Taşınabilir Ev Fiyatları

Tiny house yapımında kullanılan malzemeler, oldukça geniş bir ürün listesinden ileri gelmektedir. Baştan sona büyük bir titizlikle seçilen kaliteli malzemeler gelişmiş teknolojiler ile bir araya getirilerek insanların güvenle içerisinde yaşayabileceği bir tasarıma dönüştürülmektedir. Şasi ürünlerinden tutunda, dış yalıtım/kaplama, duvarlar, zemin tavan ve çatı gibi normal bir binanın tüm gereksinimlerini üzerinde bulundurmaktadır.

Tiny house hangi malzemeden yapılır?
Tiny house modelinin kullanım amacına uygun olacak malzemelerin tercih edilmesi ile heyete geçirilmektedir. Özellikle dört mevsimin farklı hava koşullarına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış modellerdir diyebiliriz. Bu sayede uzun yıllar hiçbir zarar görmeksizin kişilerin konaklamalarına olana sunmaktadır. Kullanılmakta olan araç, gereç, ağaç ve betondan çok daha dayanıklı sistemler ile bütünleşen ve güvenilen kontrplak yapılardır.

Tiny house nereye koyulur?
Konumlandırılacak olan için firmamıza çok sayıda soru gelmektedir. Ne tür bir arsa gereklidir. İmarlı mı olmalı imarsız mı ya da zeytinliğe konulabilir mı gibi farklı sorular ile gün içerisinde karşılaşmaktayız. Kullanıcıların arzu ettiği şekilde özel mülkiyete giren arsalara, park alanlarına, vatandaşlara açık olan her bir noktaya ülke sınırlarımız içerisinde koyabilmek oldukça mümkündür. Bu konuda sormak istediğiniz farklı sorular için çekinmeden firmamızı arayın.

Tiny house ruhsatı nasıl alınır?
Siz değerli müşterilerimiz için tasarlamakta olduğumuz tiny house modellerinin satışını yaparken gerekli ruhsat ve izinleri almış bulunmaktayız. Ruhsatlı ve trafikte kolayca bulunabilen bu yapılar için gerekli yasal evraklar firmamız tarafından sizler adına yürütülmektedir.

Tiny house maliyeti ne kadar?
Maliyet anlamında her geçen gün farklılaşan malzeme temini ve materyal özelliklerine göre maliyetlerde farklılık göstermektedir. En başta tiny house ölçüleri bu maliyetleri farklılaştıran önemli husustur. Tiny house üretici firması olarak geçmişten bugüne üretim yapmakta olan firmamız sizler çin istenilen her bir çalışmayı kolayca ortaya çıkartmaktadır. Tiny house ayrıcalıklarından yararlanmak ve keyfini ülkenin her bir noktasında yaşayabilmek için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Tiny house & küçük ev olarak bilinen bu özel hizmetlerimiz ihtiyaçlarınıza en uygun çözümlerden oluşmaktadır.

Web Sitesi; https://www.trainertinyhouse.com

Yorumlar

Yorum: 0
DISQUS: 0