Ana SayfaGündemSağlık

Seyyar Wc Duş Ürünlerinde Kampanyalı Satışlarımız 

Seyyar Wc Duş Ürünlerinde Kampanyalı Satışlarımız 

Hazır tuvalet yapı ürünlerimizde ki kampanyalı satışlarımız başlamıştır. Ürünlerimiz 4500 TL den kısa süreliğine 3800 TL düşürmüş bulunmaktayız. Tüm ürünlerimizde ki fiyat çeşitliliklerimiz arasında daha fazla bilgi almak için hemen web adresimizi ziyaret etmeniz önemle rica ederiz

 

Sadece fiyat alanın bir kampanya yapmadık. Aynı şekilde mobil tuvalet ürünlerinde şu an için geçerli olmak üzere 1 hafta boyunca mayıs ayına kadar ürünlerimizde ki vitrifiye malzemelerinde de yine kampanyalı satışlarımız doğrultusunda yeni özellikler eklemiş bulunmaktayız. Yani basmalı sabunluk ayna çeşitleri ve musluk çeşitlerini de yine sunmuş olmaktayız.

PREFABRİK TUVALET DUŞ KONTEYNER TAŞINABİLİR ÜRÜNLERİ HER YERE TESLİM EDERİZ

Siz hiç düşünmeyin isterseniz. Tokat’ta yaşayın. İsterseniz Yozgat’ta, isterseniz Artvin’de veya Hakkari’de hangi bölgede olur iseniz olun polyester mobo tuvalet ürünlerimizin hepsini sizin bölgenizde uygun bir şekilde sevk etmekteyiz. Sevk etmekteyiz de ki amacımız şudur sadece biz üretiyoruz ve nakliye araçlarına veriyoruz. Nakliye konusunda sizlere yardımcı oluyoruz ve nakliye firmaları ile bir bağlantısı bulunmamaktadır. Çıkan fiyat konusunda gerekli durum karşısında sizlere bilgi veriyor ve uygun araçlar sizlere konuşturuyoruz. Bu nedenle ürettiğimiz tüm ürünlerimizi tüm bölgelerde rahat bir şekilde kullanabileceğiniz için dört mevsim şartları altında portatif wc ürünlerimizi sevk etmekteyiz. daha fazla bilgi ve yardım için müşteri temsilcimiz de hemen öğrenebilirsiniz.

MODÜLER MOBO WC KABİN VE KONTEYNER PREFABRİK SİSTEMLERİN 2 EL FİYATLARI

Şu an için ikinci el fiyatlarımız da sıfır olan wc kabin fiyatlarına göre bin TL’ye yakın oranda düşük bir fiyat farkı olabilir. Ama her zaman elimizde bulunmuyor. 

 

Bu durumu da göz önüne alınız. Bu nedenle bizlerden sıfır olarak ürün almanız sizler için daha doğru olacaktır. Çünkü sıfır olan ürünler son teknoloji şartları doğrultusunda üretilip gerekli çalışmalar yapıldıktan sonra bir bilgi birikimi sonucu üretilen ürünlerimiz dir.

 

Tüm hazır ürünlerimiz prefabrik duş olur konteyner tuvalet olur veya bekçi kulübelerinde de tekli ünite halinde de veya daha fazla ürünler haline daha fazla bilgi için gerekli bilgilendirmeleri müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz. Yine ikinci el fiyatları konusunda da destek alabilirsiniz.

WC KABİN KONTEYNER PORTATİF POLYESTER ÜRÜNLER NERELERDE KULLANILIR

Sadece hazır portatif ürünlerimiz şurada kullanılır diye bir standartlandırma yapmak istemiyoruz. Ama genel olarak kullanılan alanlar bir tesis yapımı, bina yapımı, apartman yapımı ve konut yapımlarında çok fazla kullanıldığını biliyoruz. Bunun haricinde mevsimsel olarak çalışan tarım işçilerinin de kullanıma uygun amaçlı olarak da bağ ve bahçe gibi alanlarda da yine ürünlerimiz sıklıkla tercih ediliyor.

 

Başka kullanım alanlarında bireysel kullanım dışında yine sağlayacağımız bir organizasyon belediye hizmetleri veya müzik festivallerinde de yine ürünlerimiz hem kullanılıyor. Hem de plaj gibi yerlerde tatil köylerinde olsun turizm kentlerinde de yine sıklıkla birden fazla üniteden satın alınarak tercih edilerek kullanılıyor.

ŞANTİYE BİNALARI YATAKHANELERDE SEYYAR TUVALET

Bir şantiye binası yapmak kolay olmuyor. Çünkü ürünü üretiminde montajında ve toparlanması unda en az 14 ile 15 gün gerekiyor. 

Buradaki işçilerin de bu nedenle hem yatması hem yemek yemesi ve tuvalet ihtiyaçlarını gidermek için de önceden bir tuvalet kabini alınması gerekmektedir. 

En temel ihtiyaçları gidermek konusunda hazır yapı polyester kabin ürünlerimiz de bu alanı yardımcı olmaktadır. 

Polyester kabin ürünlerimizin içerisinde ister yatakhane ister yemekhane gibi kullanabileceğiniz gibi müşterilerimiz için en özel çözümler ürettiğimiz bütün bu kalemler arasında daha fazla bilgi yine bizlerden öğrenebilirsiniz.

MODÜLER BİNA KURULUMLARINDA SEYYAR WC ÜRÜNLERİN YERİ

Modüler bina sistemleri dediğimiz yapılar ise birden fazla katlı olan ve geniş yapılarda olan yapılardır. Örnek vermemiz gerekirse bir hastane yapımı örnek verilebilir. İçerisinde birden fazla bölüm oluşacaktır. Her bir bölüm de ayrı ayrı alan oluşacaktır. 

Bu gibi tesis yaparken herhangi bir bir mobil tuvalet seyyar wc kabini alınması gerekir. Çünkü buradaki alınacak olan ürünler sayesinde işçileri üretimi yaparken montajı yaparken işyerinde çalışırken o alandan uzaklaşmaması ve zaman kaybetmemesi gerekmektedir. Çünkü daha kısa sürede teslim et ancak bu şekilde mümkün olmaktadır.

PREFABRİK OKUL YAPIMINDA TUVALET KABİNLER

Aynı konu prefabrik okul yapımlarında da kreş anaokulu gibi yapımlarda da geçerlidir. Bu bir üniversite yapımı da olabilir. Lise yapımı da olabilir. Herhangi bir standart landırma yapma gibi bir durumumuz yoktur. Esas itibariyle çalışan ekibin rahat etmesi işi yapan firmanın sorumluluğu altındadır ve bu sorumluluğunu yerine getirebilmesi için ne prefabrik yapı sistemlerinden güvenlik konteyner sistemlerimiz den ve bekçi kulübelerinde yardım almaktadırlar. 

Ayrı olarak da hazır verecek kabin ürünlerimizde bu alanlardaki işçilerin en temel ihtiyaçlarını gideren en önemli hayati ürün olmuştur. Tüm ürünlerimizin tek bir paket halinde sata bildiğimiz gibi birden fazla bölümlerde de satabilmek deyiz. Bütün bölümler daha fazla bilgi adresimizden hemen öğrenebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum: 0
DISQUS: 1