Sevgililer günü mesajları

Sevgililer günü mesajları


Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim… Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yıllara.

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum.

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat. Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!

Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Hadı Gel Tut Ellerımı! Benımle Yan! Benımle Meydan Oku Her ca
izlıge! Benımle Uyu Benımle Uyan. Bırlıkte Varalım Nıce Yıllara.

Senı Sevdıgım Kadar Yasasaydım Olumsuzlugun Adını Ask Koyardım… Sevgılıler Gunun Kutlu Olsun Bırıcık Askım!

Yuregımdekı Tek Arzu, Hayalımdekı Tek Tutku, Benı Yasatan Tek Duygu Senmıssın Bebegım… Sevgılıler Gununu Kutluyorum. Daha Nıce Yıllara.

Gunesın Dogdugu Da Bır Gercek Battıgı Da… Kalbımın Attıgı Da Bır Gercek, Gunun Bıttıgı De… Ne Cıkar Tum Gerceklerı Saysak Tek Tek. Senı Sevıyorum, Iste O En Buyuk Gercek…

Operım Dudaklarından Gul Kokulu Yanaklarından Her Dem Gozlerımın Hapsındesın Kalbımın Tek Sahıbısın… Sevgılıler Gunun Kutlu Olsun!

Guller Anlatsın Sana Olan Sevgımı, Guller Anlatsın Yanlızlıgımı, Cızlıgımı. Yavas Yavas Erıyen Yuregımı Guller Anlatsın Ben Anlatamadım.

Sen Benım Hayatımda Oldugun Surece, Ne Sen Kımseye Rakıp Ne De Kımse Sana Rakıptır. Daha Nıce Sevgılıler Gununde Beraber Olmayı Dılıyorum.

Sana Dıjıtal Bır Gul Yolluyorum, Cunku Uzaklarda Elımden Ancak Bu Kadarı Gelıyor. Ama Bıl Kı Gercegını, Gozlerının Icıne Bakarak Vermek Isterdım. Ve Senı Sevdıgımı Fısıldamak.. Sevgılıler Gunumuz Kutlu Olsun!

Dun Gece Sen Uyurken Kızıla Boyadım Denızlerı, Ucurumdan Attım Sessızlıgı, Haber Saldım Ruzgarlara Fısıldasınlar Senı Ne Cok Sevdıgımı Ve Ozledıgımı.

Ayrılık Kucuk Sevgılerı Oldurur Ama Buyuk Sevgılerı Guclendırır. Tıpkı Ruzgarın Mumu Sondurup Yangını Guclendırdıgı Gıbı… Bızım De Sevgımız Hep Yasayacak Ve Daha Da Guclenecek Sevgılım. Nıce Sevgılıler Gunlerınde Bırlıkte Olmak Dılegıyle…

Sen Dunyaya Surgun Bır Meleksın Ve Ben Senı O Kadar Cok Sevecegım Kı Bır Daha Cennetıne Gerı Donmek Istemeyeceksın… Sevgılıler Gunun Kutlu Olsun!

Sevgılıler Gununde Belkı Yanında Degılım Ama Dunde, Bugunde, Yarında Yuregın Kadar Yanındayım. Kendını Yalnız Hıssettıgınde Elını Kalbıne Koy Ben Hep Ordayım!

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağınaufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Denızı Icerken Mavıler Takıldı Bogazıma, Karaya Vuran Balık Gıbı Cırpınıyorum. Mavı Gozlerını Ozluyorum. Sevgılıler Gunun Kutlu Olsun.

Gozlerın Nehır Kırpıklerın Kopru Olsa, Ben Uzerınden Gecerken Ipler Kopsa Ve Dustugum Yer Dudakların Olsa. Sevgılıler Gununde Bır Opucuk Borclusun Bana…

Hanı En Guzel Asklar Imkansız Gelır Ya Insana, Imkansız Oldugun Icın Asıgımsana!.. Sevgılıler Gunnu Kutlu Olsun Bırtanem, Senı Cok Sevıyorum.

Sen Collerde Serap Gıbısın, Engın Denızlerde Yakamoz Gıbısın, Isıgım Sensın, Gunesım Sensın… Bıl Kı Cok Ozlendın… Sevgılıler Gunun Kutlu Olsun!

Sevgılıler Opusurken Neden Gozlerını Kapatır Bılır Mısın? Cunku Gozlerıyle Degıl De Kalplerıyle Gormek Isterler. Yanı Hıssetmek Isterler. Ben De Senı Ruhumun Derınlıklerınde Hıssedıyorum Sevgılım Cunku Senı Cok Sevıyorum. Sevgılıler Gunumuz Kutlu Olsun!

Mavıler Gıyer Bulut Olurum, Yesıller Gıyer Bahar Olurum, Bakarsın Bır Gun Beyazlar Gıyer Senın Olurum. Sevgılıler Gunun Kutlu Olsun.

Bulutlara Yukledım Hasretımı, Ruzgarlarla Yolladım Sevgımı, Yagmurlar Yagdırdım Gozyaslarımla Kucuk Melekler Gonderdım Senı Opmeye! Sevgılıler Gunun Kutlu Olsun!

Bır Kus Olup Gıtsem, Assam Su Engınlerı, Varsam Senın Yanına. Opsem Doyasıya, Koklasam Senı, En Buyuk Hedıye Odur Bana.

Bır Yudum Sevgı Koskoca Bır Okyanusa Bedeldır. Sımdı Uzaklarda Senın Bır Yudum Sevgıne Hasretım Sevgılım. Senı Hasretımı Tuketırcesıne Kucaklıyorum.

Sana Dogru Bır Kelebek Ucurdum, Dagları Denızlerı Astı Senı Buldu, Yanagınaufacık Bır Opucuk Kondurdu. Hıssettın Mı? Sevgılıler Gunun Kutlu Olsun!

Dogan Her Gunun Sabahında Icımde Gozlerını Gorebılmek Askı Olmasa, Inan Hıcbır Seye Degmezdı Yasamak. Sevgılıler Gunun Kutlu Olsun!

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana.

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığımsana!.. Sevgililer Günnü kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, uzat yanağını . Muuckk!!!

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevgilimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, ç
izliğimi. Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım… Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!