Ana SayfaEğitim

Serinin dördüncü bölümü 23 Şubat’ta izleyicilerle buluşacak

Serinin dördüncü bölümü 23 Şubat’ta izleyicilerle buluşacak

SODEXO ve PERYÖN İŞ BİRLİĞİNDEKİ “BUGÜNÜN İŞİ” PROGRAMINDA “PERFORMANS YÖNETİMİNİN DEĞİŞEN HALİ” KONUŞULACAK

Sodexo ve Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) iş birliğinde gerçekleştirilen ve her ay iş dünyasını farklı bir perspektiften ele alan “Bugünün İşi” programının yeni bölümünde “Performans Yönetiminin Değişen Hali” konusu alanında uzman kişiler tarafından masaya yatırılacak. 23 Ocak Çarşamba günü, saat 15.00’da Sodexo ve PERYÖN Youtube hesaplarından canlı yayınlanacak programı izlemek için sodexoavantaj.com/bugununisiadresinden kayıt olan izleyiciler aynı zamanda FlexoGift hediye kazanma şansı da yakalayacak.

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri’nin PERYÖN iş birliği ile gerçekleştirdiği “Bugünün İşi” programında, “Performans Yönetiminin Değişen Hali” konusu stratejik danışman, yazar ve öğretim görevlisi İdil Türkmenoğlu moderatörlüğünde, Mey Diageo Genel Müdürü Levent Kömür, Navitas Danışmanlık Kurucusu, eğitmen, danışman, yönetici koçu, yazar Demet Uyar ve Koç Holding İnsan Kaynakları Koordinatörü Umut Günal ile ele alınacak.

Bugünün İşi programını izlemek isteyenler sodexoavantaj.com/bugununisi adresinden kayıt yaptırarak, Sodexo’nun farklı kategorilerde 20 bin noktadan alışveriş yapma imkanı sunan dijital hediye platformu FlexoGift’ten hediye kazanma şansı da yakalayacak.

“Bugünün İşi” programının eski bölümlerine Youtube, Facebook, LinkedIn ve Instagram üzerinden erişilebiliyor, Spotify’dan podcast olarak dinlenebiliyor.

“Bugünün İşi” Program Detayları:

Tarih: 23 Şubat 2022, Çarşamba

Saat: 15.00-16.00

Konu: Performans Yönetiminin Değişen Hali

Konuklar:

  • Levent Kömür / Mey Diageo Genel Müdürü
  • Umut Günal / Koç Holding İnsan Kaynakları Koordinatörü
  • Demet Uyar / Navitas Danışmanlık Kurucusu, Eğitmen, Danışman, Yönetici Koçu, Yazar

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Yorum: 0
DISQUS: 0