Ana SayfaKültür & Sanat

Festivaller Mamak’ın Gelişimine Katkı Sağlıyor

Festivaller Mamak’ın Gelişimine Katkı Sağlıyor

Bu hafta sonu Mamak’ta Ankara döneri festivali düzenlenecek…

Festivallerle adından söz ettiren Mamak Belediyesi, Mamak’lıları Ankara Döner Festivali’nde bir araya getirecek.

27 Şubat Pazar günü Saat:13.00’da, Döner festivalinde Ankara’nın ilk millet bahçesi olan Üreğil Millet Bahçesi’nde bu yıl ilki düzenlenecek etkinlikte vatandaşlar, güzel bir hafta sonu geçirmenin keyfini yaşayacak.

Mamak’ı büyük bir aile olarak gördüğünü ve bu aileyi düzenledikleri çeşitli organizasyonlarla bir araya getirdiklerini ifade eden ve söz verdik daha fazlasını yaptık sloganı ışığında Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “En büyük zenginliğimiz birlikteliğimiz. Bu birlikteliğin devamını sağlayacak organizasyon ve projelere imza atmaya devam edeceğiz. Ankara’da kar yağışının ardından Kardan Adam Festivali yaptık. Daha sonra ikincisini düzenlediğimiz Hamsi Festivali’nde tekrardan buluştuk. Bu hafta sonu da Ankara Döner Festivalimize tüm hemşehrilerimi bekliyorum” dedi.

Her hafta Mamak’ta yeni bir çalışmamızın açılışı gerçekleştiriyoruz diyerek sözlerine devam eden Başkan Köse; ”Hizmet belediyeciliği, eser belediyeciliği yapıyoruz. Vatandaşımızın hayatını kolaylaştırmak, daha güzel bir Mamak için gecemizi, gündüzümüze katıyoruz. Festivaller ise şehirlerin gelişmesine önemli katkılar sağlar. İkram dönerin yapılacağı festivalde eğlenmenizi diler tüm Mamaklıları Üreğil’e bekleriz ” şeklinde konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Yorum: 0
DISQUS: 0