Ana SayfaKültür & Sanat

Can Yoldaşım HinT Dizisi 1. Bölüm İzle

Can Yoldaşım HinT Dizisi 1. Bölüm İzle

Can yoldaşım Hint Dizinin orjinal adı Diya Aur Baati Hum dur. İlk bölüm 29 Ağustos 2011’de Hindistan’da Yerel bir Kanalda Yayınlanmıştır Televizyon kanalının adı iste Star Plus’tır. Ülkemizde Hin Dizilerine Rağbet çok tur bunu hepimiz biliyoruz ilk Can yoldaşım 1. Bölüm 31 Temmuz 2021 yılında yayınlanmıştır.

Can Yoldaşım Hint Dizisi Konusu

Bir yandan polis olma hayali ile yaşayan bir genç kadın bir yandan ise şekerci ustası olan suraj’ın hikayesini anlatılmaktadır. Sandhya’nın çocukluk hayali bir polis olmaktır. Sandhya karakter yapısı hiç kimseden korkmaz ve çekinmeden her sözü söyleyebilen açık sözlü bir kadındır. Sandh ya polis olma yolunda hayallerine ulaşmaya çalışır iken hayatında olumsuzlukla meydana gelmiştir. Sandiya Kothari babası pusu kurulmuş bir hain saldırıda hayatını kaybeder. Sandiya’ abisi olan ankur ise şekerci ustası olan suraj rathi ile evlendirmek ister.

Şekerci ustası olan suraj rathi ise orta gelir varlığa sahip bir ailenin ortanca çocuğudur. Suraj Rathi nin Annesi Santos oğlu için bir aile olabilecek eş arıyordur. Ankur ise bunu ögrenir ve santos un annesi ile karşılaşınca kardeşim Sandiya ile suraj’ı evlendirebiliriz der. Ankur’un amacı ablasının yuva kurması değil sadece bir an önce herkes den kurtulayım tüm bağlarını koparıp yurt dışına gitmektir. Suraj Ankur a kardeşi Sandiya hakkında birkaç soru söyler ve ankur ise tüm her şeyi suraj’a yalan söyler. Ankur Suraj ve Suraj’ın annesi hayırlı iş için evlilik kararı almak için sözleşirler. Bu arada Sandiya çok zor engelli evlilik hayatı beklemektedir ve bu evlilik kararı ve hayatı Sandiya nın hayatında çok zor anılar bırakacaktır.

Sandiya Annesi bu olumsuz yürüyen her şeye rağmen ne yapacak? Sandiya hayatında geçen olumsuzluklara rağmen hayaline yürü ye bilecek mi ?
Can Yoldaşım Hint Dizisi hayranlarını çok heyecanlı ve bir o kadar da hüzünlü geçecek bölümler bekliyor. Can Yoldaşım her hafta içi yayınlanmaktadır.

https://korehintdizi.com/diziler/can-yoldasim/

Yorumlar

Yorum: 0
DISQUS: 0