GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 4 Ekim 2015 Pazar
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 3.021 / Satış: 3.033
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.373 / Satış: 3.386

Zafer Peker Biyografi

Zafer Peker hayati ve Zafer Peker ait tüm bilgilerini sitemizde bulabilirsiniz. Sizde Zafer Peker hakkında birşeyler yazmak için yorum yapabilirsiniz.Zafer Peker H

Zafer Peker Biyografi
  • 30.11.2009
  • 2294 okundu
Zafer Peker hayati ve Zafer Peker ait tüm bilgilerini sitemizde bulabilirsiniz. Sizde Zafer Peker hakkında birşeyler yazmak için yorum yapabilirsiniz.
Zafer Peker Hayatı Kimdir Biyografi
1967 yılında İstanbulda doğan Zafer Pekerin gençliği diskolarda geçmişti. Ağabeyi Hakan Pekerin yolundan ilerleyen sanatçı ağabeyinin yardımları ve desteği ile profesyonel müzik hayatına atıldı. Birçok deneyimli müzisyen ile çalışma fırsatı yakalıdı.

Hakan Pekerin "Peker Müzik" şirketini kurması ile birçok yeni yetenek ile ona da şans tanındı. Böylece ilk albümü "Sensiz Olmaz"ı 1993 yılında çıkarttı. Albümde yer alan "Diyemedim" parçasıyla kısa sürede çıkış yapan sanatçı müzik dünyasında kendine yer edindi. Zafer Peker müzik dünyasına hızlı girişinin hemen ardından 1994 yılında "Kafayı Taktım Sana" adlı albümünün hazırlıkları tamamlandı ve müzik marketlerde yerini aldı. Ardından 1996 yılında "Dayanmıyor Yüreğim" adlı albümü de Peker Müzik imzasıyla piyasaya sürüldü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. meryem sagır diyor ki:

    icon ben senı ögrmek ıstıyom senı çok merak duyorum bıze gelebırırmısınız evde ve okulda ögrebılırmıyım

YORUM YAZ