GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 10 Ekim 2015 Cumartesi
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.894 / Satış: 2.905
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.281 / Satış: 3.294

youtube.com nasıl girerim

Youtube Nasıl Girilir? Youtube Nasıl Girerim? sorularının cevabı çok basit tabiki buradan giriş yapabilirsiniz, video diğer sitelerden daha hızlı açılır duyduk duymadık d

youtube.com nasıl girerim
  • 18.12.2009
  • 2664 okundu
Youtube Nasıl Girilir? Youtube Nasıl Girerim? sorularının cevabı çok basit tabiki buradan giriş yapabilirsiniz, video diğer sitelerden daha hızlı açılır duyduk duymadık demeyin. YouTube sitesine girmek hiç bu kadar rahat ve performanslı olmamıştır. Burada youtube videoları daha hızlı ve daha kaliteli izleyebilirsiniz. Bu site (www.youtubeacildi.com) proxy kullanarak youtube.com sitesine erişiminizi sağlayacaktır. Videolarları izlerken farkına varacaksınız çok hızlı bir şekilde yüklenecek ve takıntı yaşamadan rahatlıkla izleyeceksiniz. Her zaman youtube.com sitesine buradan girebilirsiniz.

Telekomünikasyon Kurumu yetkililerinden alınan bilgiye göre, Atatürk’e hakaret içeren videoların yer alması nedeniyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı www.youtube.com adresli internet sitesine erişimin engellenmesini istedi.
Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, bu siteye erişimin engellenmesi yönünde karar aldı.
Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı, alınan karar doğrultusunda, siteye hem IP, hem de alan adı yönünden erişimi durdurdu.

Siteye proxy üzerinden girilebiliyor. Ağ ayarlarınızı değiştirmeden web üzerinden bu hizmeti sağlayan bazı siteler var. Mesela aşağıdaki bağlantıya tıkladığınızda yasaklanan YouTube’a giriş yapabileceksiniz.

www.beatfiltering.com adresine girip “Begin browsing” butonuna tıkladığınızda youtube’a girebilirsiniz..


Ktunlle ile youtube girmek

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. faruk yigit diyor ki:

    teşekür ederim kardeşim işe yarıyor sorunsuz girdim

YORUM YAZ