GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 7 Ekim 2015 Çarşamba
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.985 / Satış: 2.997
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.347 / Satış: 3.360

Tuğba Ekinci Biyografi

Tuğba Ekinci hayati ve Tuğba Ekinci ait tüm bilgilerini sitemizde bulabilirsiniz. Sizde Tuğba Ekinci hakkında birşeyler yazmak için yorum yapabilirsiniz.Tuğba Ekin

Tuğba Ekinci Biyografi
 • 30.11.2009
 • 5586 okundu
Tuğba Ekinci hayati ve Tuğba Ekinci ait tüm bilgilerini sitemizde bulabilirsiniz. Sizde Tuğba Ekinci hakkında birşeyler yazmak için yorum yapabilirsiniz.
Tuğba Ekinci Hayatı Kimdir Biyografi
1976 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen Tuğba Ekinci çok hırçın bir çocukluk geçirmişti. Buna neden bakıcıyla büyümenin yarattığı gerginlikti. Annesi hemşire babası ise İTÜ mezunu inşaat mühendisiydi. Onları annesi büyütmedi. İlkokul yıllarında kendini ifade edememe ve uyumsuzluk sorunlarıyla karşı karşıya kalan Tuğbanın bunun nedeninin ona devamlı bağıran bakıcı olduğunu biliyordu. Yaşı 18 olmuştu ve 1994deki güzellik yarışmasına katılmak istiyordu. Başvurmak için evden çıkarken babası elindeki forumu gördü ve başvurmasına karşı çıkdı. Tuğba herzaman güzelliğini silah olarak kullanan biriydi. Birgün Osman Sınavla karşılaştı ve ilk dizi teklifini aldı. O sırada Mavi Düşler dizisini çeken Osman Sınavında etkisiyle ÇarkıFelekte hostest olarak işe başladı ve bir süre orada ekran karşısına çıktı. Daha sonra güzelligini keşveden prodüktörler onu VJliğe uygun gördüler ve Kral TV de uzun süre VJlik yaptı. Birgün Erol Köseyle tanıştı ve Erol Köse ona sesinin yeterli olmadığını söyledi. Bunu gurur meselesi yapan Tuğba Ekinci Özcan Şenyaylardan özel şan dersleri almaya başladı ama Erol Köse ısrarla yeterli olmayacağını söyledi. Birgün Yalçın Polatla tanıştı ve Yalçın Beyin Tuğbayı görüdüğünde söylediği tam sana göre bir bestem var sözü Tuğbayı uçurmuştu. Elini çabuk tutan Tuğba O Şimdi Asker bestesini satın aldı ve Erol Kösenin yolunu tuttu. Şarkıyı çok beğenen Erol Köse Tuğbanın karakterini beğenmediğini söyleyip albüm yapmayacağını söyledi. Aslında onun sorunu Tuğbaya söz geçirememekten korkmasıydı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. oya uzuntürk diyor ki:

  hülya avşar olmaktan çık bence kendin ol hemşerim emi saygılar icon icon icon icon icon icon

 2. hayranı diyor ki:

  harika bir kadın

 3. ayşe ateş diyor ki:

  icon

YORUM YAZ