GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 8 Ekim 2015 Perşembe
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.933 / Satış: 2.945
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.311 / Satış: 3.324

Sessiz Saldırı Oyunu Güncel Durum

İnternet dünyasında en çok oynanan oyunlar arasında birinci sırada olan "Sessiz Saldırı oyunu" okulların açılmasının ardından haftanın en çok oynanan oyunu olmuştu

Sessiz Saldırı Oyunu Güncel Durum
  • 09.09.2013
  • 2096 okundu
İnternet dünyasında en çok oynanan oyunlar arasında birinci sırada olan "Sessiz Saldırı oyunu" okulların açılmasının ardından haftanın en çok oynanan oyunu olmuştur.

On binlerce oyun arasında aksiyonu bol olan bu oyunu oynamak oldukça basit diyebiliriz. Sessiz Saldırı oyunu oynamak için klavye beceriniz gerekmektedir. Yön tuşlarını hareket ettirerek aşağı yukarı yön tuşlarını kullanıyoruz, duvarları tırmanmak için bu işlemi yapalaım, klavyenin boşluk tuşuna basarak da süikast bıçağını kullanabilirsiniz.

Bu müthiş Sessiz Saldırı oyunundaki amaç düşmanlara gözükmekden onları sessizce yok etmek diyebiliriz. Bu oyunda dikkat edilmesi gereken acele etmeden oynamak ve düşmanları hızlı bir şekilde yok etmek.


ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Ercan diyor ki:

    Harika bir oyun sürekli bu oyunu oynuyorum sessiz saldırı.

  2. Gamze diyor ki:

    Oyunu, gün içerisinde biraz olsun kafanızı dağıtmak istediğiniz herhangi bir anda oynayabilir, hem keyifli dakikalar geçirirken aynı zamanda da zihnen nefes alma imkanı bulabilirsiniz. http://www.gunceldurum.com/oyunoyna/sessiz-saldiri -oyunu-15.htm

YORUM YAZ