GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 7 Ekim 2015 Çarşamba
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.985 / Satış: 2.997
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.347 / Satış: 3.360

Orman Çocuğu 2 Film

Orman Çocuğu 2 Film Hakkındaki tüm bilgiler mevcuttur.Orman Çocuğu 2 Film hakkında birşeyler yazmak için yorum yapabilirsiniz.Orman Çocuğu 2 Film izle Online

Orman Çocuğu 2 Film
  • 02.12.2009
  • 6473 okundu
Orman Çocuğu 2 Film Hakkındaki tüm bilgiler mevcuttur.Orman Çocuğu 2 Film hakkında birşeyler yazmak için yorum yapabilirsiniz.
Orman Çocuğu 2 Film izle Online
Tür: Çizgi film
Süre: 72 dakika
Yönetmen: Steve Trenbirth
Senaryo: Carter Crocker Karl Geurs
Müzik: Lorraine Feather Paul Grabowsky
Seslendirenler: Haley Joel Osment John Goodman Phil Collins Jim Cummings Connor Funk Tony Jay Bob Joles
Yapım: 2003 ABD Avustralya
Dağıtım: UIP
Filmin Orijinal Sitesi
Orman Çocuğu 2 nin konusu ilkinin kaldığı yerden başlıyor. İlk filmde çocukluğu ormanda geçen insan yavrusu Mowgli iki ayrı dünya arasında sıkışıp kalıyordu. Şimdi ise kahramanımız köyde insanlarla birlikte yaşamakta ömründe ilk kez aile sevgisinin ne olduğunu öğrenmektedir. Yeni yaşamında üvey kardeşi Ranjan ile onu ormandan alıp getiren Shanti adlı kızın önemi büyüktür. Ama köy yaşamı ormandakinden farklıdır. Ormanda geçen çocukluğunda sahip olduğu bazı özgürlüklerden vazgeçerek insanların koyduğu kurallara uyması gerekmektedir. Oysa Mowgli nin ruhu hala ormanın ritmini hissetmektedir.
Not: Walt Disney Pictures ın sunduğu The Jungle Book 2 – Orman Çocuğu 2 tüm zamanların en yüksek gişe hasılatı yapan Disney çizgi filmlerinden olan 1967 yapımı The Jungle Book un devam filmi. Rudyard Kipling in romanından Carter Crocker ve Karl Geurs tarafından beyazperdeye uyarlanan çizgi film ilk filmin unutulmaz karakterlerini bir kez daha sinema salonlarına taşıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ