GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 4 Ekim 2015 Pazar
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 3.021 / Satış: 3.033
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.373 / Satış: 3.386

Netsim Muhasebe Programı

Muhasebe yönetim sistemi, diğer tüm modüllerde olduğu gibi ticari sistem ile bütünleşik çalışır. Malî mevzuat ve genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri dikkate alınarak haz

Netsim Muhasebe Programı
 • 24.12.2009
 • 4685 okundu
Muhasebe yönetim sistemi, diğer tüm modüllerde olduğu gibi ticari sistem ile bütünleşik çalışır. Malî mevzuat ve genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri dikkate alınarak hazırlanan muhasebe, işletmelerin operasyonları ile yasal yükümlülüklerini eş zamanlı bir şekilde yerine getirmeyi amaçlamıştır.

Bu sayede malî dönem sonunda zorunlu olarak hazırlanması gereken yasal defter ve malî tabloların yanı sıra firmaların ihtiyaç duydukları anda analiz ve değerlendirme yapma imkânı da sağlar. Tek bir veritabanında birden fazla firmanın muhasebe ve ticari işlemleri birlikte takip edilebilir. Ofisnet Muhasebe Yönetim Modülü ün en önemli özelliklerinden bir de ticari sistemde kullanılan her bir kart için belirtilen kritere uygun otomatik hesap kodu oluşturulmasıdır, istenirse manuel olarak da oluşturmak mümkündür.

Hesap planında bir hesabın alt kırılım seviyesi diğer bir hesap ile aynı olmak zorunda değildir. Alt seviyede bir hesap açılması durumunda bu hesabın olması gereken ana hesapları otomatik olarak oluşturulur. Hesap kodlarında istenirse alfa nümerik (metin) kodlama da kullanılabilir. Hesap Planı operasyonlara göre formülize edilerek otomatik oluşması sağlanabilir.

Muhasebe hesaplarının; döviz ve miktarlarla ilgili tanımları, hesabın borç, alacak veya borç+alacak bakiyesi verebilme, aktif, pasif ya da bloke olma özellikleri belirtilerek denetlenebilir. Tek düzen hesap planı ve mali tablolar standart olarak gelir ve alt hesaplar istenildiği gibi açılabilir. Muhasebe hesap planı üzerinde, bir hesaba ilişkin raporları almak, hesabın hareketlerini, son bakiyesini ve ticari sistemdeki kartların bağlantılarını görme imkânı vardır. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. mustafa diyor ki:

  teşekkürler

 2. rıza yörenç diyor ki:

  sakının derim kesinlikle tavsiye etmiyorum arkadaşlar teknik desteği vs.. sıfır her şey için para istiyorlar sakın kullanmayın bu programı

 3. polat yıldırım diyor ki:

  VALLA ANLAMIYORUM BİLE HELE Bİ BAKALIM BİDE BUNUN DEMOSU VARMI

YORUM YAZ