GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 31 Ağustos 2015 Pazartesi
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.915 / Satış: 2.927
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.269 / Satış: 3.282

Müge Anlı İle Tatlı Sert 24 Ocak

Hafta içi her gün Tv ekranlarında saat 10.00 itibaren canlı olarak yayınlanan hayata dair her konunun işlendiği Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Ocak Pazartesi günü ekranlarda

Müge Anlı İle Tatlı Sert 24 Ocak
  • 23.01.2011
  • 1181 okundu
Hafta içi her gün Tv ekranlarında saat 10.00 itibaren canlı olarak yayınlanan hayata dair her konunun işlendiği Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Ocak Pazartesi günü ekranlarda olacaktır.

Stüdyoda yer alan konu ve konukları ile gündemi oluşturan ve gündem yaratmaya devam eden Müge Anlı ve ekibi üzerinde düştüğü sayısız cinayet ve cinayete kurban giden tüm kişilerin yaşamlarını saniye saniye ekranlara yansıtıyor.

Bu hafta yayınlanacak olan haftanın ilk günü Tatlı Sert programı sizlerle yayından sonra yayına ait geniş özet sayfamızın sonuna eklenecektir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. fatma yüce diyor ki:

    ya doğuda hala böyle töreler malesef var ama böyle anne baba kardeş olamaz ya nasıl kıydınız kızını acımadın torunu bari acıya ben gec anne oldum allah bana tedavi sonucu evlat verdi kızım ağlağınca canı yanınca eşim ve ben onla beraber ağlıyoruz yani inanamıyorum allah akıl fikir versin çok şay var söylemek istediğim ama böyleleri türkiyemizi kötülüyorlar malesef

YORUM YAZ