GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 10 Ekim 2015 Cumartesi
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.894 / Satış: 2.905
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.281 / Satış: 3.294

Müge Anlı İle Tatlı Sert 10 Aralık

Atv ekranlarında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert haftanın son günü 10 Aralık cuma günü canlı olarak yayınlanacaktır. Bir çok cinayetin üzerine düşen Tatlı sert

Müge Anlı İle Tatlı Sert  10 Aralık
  • 09.12.2010
  • 1571 okundu
Atv ekranlarında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert haftanın son günü 10 Aralık cuma günü canlı olarak yayınlanacaktır.

Bir çok cinayetin üzerine düşen Tatlı sert ve ekibi başarılı televizyon programcılığa her hafta dahada büyütmeye çalışıyor.

Üzerinde çalıştığı sayısız cinayet ve cinayete kurban giden kişileri saniye saniye ekranda aydınlatmak için çözüm ulaştırmaya devam ediyor.

Sağlık, eğitim gibi hayata dair her konunun, alanında isim yapmış uzmanlarla ele alınacağı programda, ekran başındaki izleyici ve stüdyodaki konuklar her an sürprizlerle karşı karşıya geliyor. Ele aldığı konularla gündemin nabzını tutmayı hedefleyen program, sanatçıların da kendini dobra dobra ifade ettiği bir arena… Programda birbirinden farklı faili meçhul dosyalar ele alınırken çözüme kavuşturuluyor. Hiç bir programı rakip olarak kabul etmeyen, farklılığıyla yayın dönemine damgasını vuracak olan programda sosyal sorumluluk projelerine de yer verilmeye devam ediyor. Kadın sağlığı, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili pek çok yardım kampanyasının startı veriliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ