GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 10 Ekim 2015 Cumartesi
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.894 / Satış: 2.905
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.281 / Satış: 3.294

Messi küçüklük video

Son 3-4 aydır oynadığı futbol ile taraflı tarafsız dünyanın en büyük yeteneği olduğu düşünülen messi gerçektende uzaylımı.O kadar iyi top oynyuroki onun için çevresindeki

Messi küçüklük video
  • 10.04.2010
  • 5969 okundu
Son 3-4 aydır oynadığı futbol ile taraflı tarafsız dünyanın en büyük yeteneği olduğu düşünülen messi gerçektende uzaylımı.O kadar iyi top oynyuroki onun için çevresindekiler onun için insanmı diyor.

.Buna rakipleri ve takım arkadaşları da dahil..Messinin küçükken en yakın arkadaşı olan pique onun için böyle bir futbolcu ile aynı takımda olduğum için çok mutluyum diyor.

Onunla beraber alt yapıdada olduğu için küçüklüğünü bilen bir pique messinin küçüklük videosunu görünce şaşırdı..İşte 5 yaşındaki messi

Lionel Messi'nin 5 yaşında Arjantin'in Rosario takımında oynarken rakiplerine ders verdiği videosu ortaya çıktı. Sahadaki herkesten küçük olan, cılız haliyle kendisinden daha cüsseli arkadaşlarını çalımlayan Messi için Barcelona genç takımından bu yana arkadaşı olan Gerard Piquet, "O zaman da kendisini kimse tutamıyordu. Onunla oynamak bir zevk" dedi.

13 yaşından bu yana Barcelona altyapısından yetişip dünya yıldızı olan Messi'nin o zamanlardan bu yana bir takım arkadaşı da Gerard Pique.. Kendisiyle ilk antrenmana çıktığı günlerden genç takımda oynadığı zamanları anlatırken, Messi'nin bu günlere geleceğinin sinyallerini verdiğini söylüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. celalergen diyor ki:

    iyi olmuşda oyun açılmıyor

  2. baturalp kavis diyor ki:

    icon :D

YORUM YAZ