GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 10 Ekim 2015 Cumartesi
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.894 / Satış: 2.905
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.281 / Satış: 3.294

Kurtköy Satılık Daire - Kurtköy Satılık Evler

Geçtiğimiz 2010 yılında daire ev ev satışlarında büyük bir artış yaşandı. Belli bir gelir düzeyi olan her insan bir evim olsun ister. Bu istekler doğrultusunda kişileri

Kurtköy Satılık Daire - Kurtköy Satılık Evler
  • 18.01.2011
  • 1873 okundu
Geçtiğimiz 2010 yılında daire ev ev satışlarında büyük bir artış yaşandı. Belli bir gelir düzeyi olan her insan bir evim olsun ister. Bu istekler doğrultusunda kişilerin daire satınken dikkat etmesi gereklidir.

Daire satışlarında bazı dolandırıcılık olayları yaşanabiliyor. Buna yıllardır çalıştıkları parayı biriktirerek bir daire satın alan bir aileyi ve bu ailenin aldığı tapunun daha sonra bir arsanın hissesine ait olduğu gibi örnekler verilebilir.

Daireyi nerden alacağınızı iyi belirlemelisiniz. Daireyi aldığınız yerin daha önceki satışlarını ve geçmişini araştırmanız mantıklı bir girişim olabilir. Daha sonra daireyi satın alacağınız bölgenin ileride ne kadar değer kazanabileceğini hesaplamalsınız. Sonuçta tüm birikimizi bir daireye yatırıyorsunuz ve yatırımınız ilerde değer kazanmalı. İstanbulun parlayan yeni yıldızı olan Kurtköy satılık dairelere bakmanızda fayda var. Bu bölge ileride değer kazanabilir.

Bunların ardından satın alacağınız dairenin elektrik, su doğal gaz gibi borçlarını araştırın daha sonra başınıza bela olabilir. Kurtköy satılık ev Tapu işlemlerinde titiz devranın ve mümkünse tüm işlemler sırasında bizzat satın aldığınız kişi ile beraber hareket edin.

Satın aldığınız dairede bir kiracı oturuyor ise kira söleşmesini mutlaka kontrol edin.

Kaynak : Konut satın alırken bilinmesi gerekenler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ