GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 8 Ekim 2015 Perşembe
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.933 / Satış: 2.945
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.311 / Satış: 3.324

Korku Nokta Com Film

Korku Nokta Com Film Hakkındaki tüm bilgiler mevcuttur.Korku Nokta Com Film hakkında birşeyler yazmak için yorum yapabilirsiniz.Korku Nokta Com Film izle Online

Korku Nokta Com Film
  • 02.12.2009
  • 2192 okundu
Korku Nokta Com Film Hakkındaki tüm bilgiler mevcuttur.Korku Nokta Com Film hakkında birşeyler yazmak için yorum yapabilirsiniz.
Korku Nokta Com Film izle Online
Tür: Korku
Süre: 101 dakika
Yönetmen: William Malone
Senaryo: Josephine Coyle
Müzik: Nicholas Pike
Görüntü Yönetmeni: Christian Sebaldt
Oyuncular: Stephen Dorff Natascha McElhone Stephen Rea Udo Kier
Yapım: 2002 ABD İngiltere Almanya
Dağıtım: Özen Film
Filmin Orijinal Sitesi
Filmin Fragmanı
New York ta dört kişi tuhaf bir biçimde ölür. Görünürdeki tek ortak özellikleri hepsinin ölmeden önce gözlerinin ve burunlarının kanamış olmasıdır. Olayı araştıran dedektif Mike Reilly buna bir çeşit virüsün neden olmuş olabileceğini düşünür; ancak Sağlık Bakanlığı nda görevli Terry Huston ın yaptığı araştırma sonucunda dördünün de ölmeden önce gayet sağlıklı oldukları anlaşılır. Mike ve Terry in olay yerlerinde buldukları ipuçları korkunç gerçeği çok geçmeden ortaya çıkarır. Hepsi de internetteki korkunoktacom adlı websitesine girdikten tam 48 saat sonra ölmüştür. Mike sitenin kaçırdığı kurbanlarını işkence ederek öldüren ve cinayetleri baştan sona internette canlı olarak yayınlayan psikopat doktor Alistair Pratt la bağlantısı olduğunu düşünür. Esrarengiz ölümlerin nedenini bulmak ve daha fazla insanın ölmesini engellemek için Mike ın önünde tek seçenek vardır: siteye girmek. Siteye girdiğinde bilgisayar ekranında beliren güzel bir kadın Mike ı ölümcül bir oyun oynamaya davet eder. Mike ın Evet i tıklamasıyla oyun başlar. Genç dedektif 48 saat sonunda ya oyunu kazanacak ve sitenin sırrını çözmüş olacak ya da kaybedecek ve siteye giren diğer insanlarla aynı kaderi paylaşacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. kader fıstıkcı diyor ki:

    cok güzel bir filim

YORUM YAZ