GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 13 Ekim 2015 Salı
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.94 / Satış: 2.951
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.346 / Satış: 3.359

Kimlik Filmi

Kimlik Film Hakkındaki tüm bilgiler mevcuttur.Kimlik Film hakkında birşeyler yazmak için yorum yapabilirsiniz.Kimlik Film izle OnlineTür: Korku

Kimlik Filmi
  • 02.12.2009
  • 1940 okundu
Kimlik Film Hakkındaki tüm bilgiler mevcuttur.Kimlik Film hakkında birşeyler yazmak için yorum yapabilirsiniz.
Kimlik Film izle Online
Tür: Korku
Süre: 90 dakika
Yönetmen: James Mangold
Senaryo: Michael Cooney
Müzik: Alan Silvestri
Görüntü Yönetmeni: Phedon Papamichael
Oyuncular: John Cusack Ray Liotta Amanda Peet Alfred Molina
Yapım: 2003 ABD

Filmin Orijinal Sitesi
"Cop Land" ve "Girl Interrupted" ın yazar-yönetmeni James Mangold ve "Scream" serisinin yapımcısı Cathy Konrad şok edici derecede orijinal rahatsız edici dönüm noktaları olan zihinleri alt üst edecek gerilim filmi "Identity/Kimlik"te buluşuyorlar.
Kendinize ait sandığınız bütün tercihlerin aslında sizin adınıza yapıldığını gerçekte tesadüf diye bir şey olmadığını ve yazgınızın önceden belirlendiğini bir düşünün.
Şiddetli bir fırtına sırları olan on yabancıyı bir araya getirir: Bir limuzin şoförü (John Cusack) 80 li yılların bir televizyon yıldızı (Rebecca DeMornay) bir katili (Jake Busey) nakleden bir polis (Ray Liotta) bir tele kız (Amanda Peet) yeni evli bir çift (Clea DuVall ve William Lee Scott) ve kriz içinde olan bir aile (John C. McGinley Leila Kenzle Bret Loehr) sinirli bir gece müdürü (John Hawkes) tarafından idare edilen ıssız bir motele sığınırlar. Sığınak bulmadan kaynaklanan rahatlama kısa sürede yerini korkuya bırakır; çünkü yolcular birer birer ölmeye başlar. Fazla geçmeden anlarlar ki yaşamak istiyorlarsa onları bir araya getiren sırrı çözmeleri gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ