GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 6 Ekim 2015 Salı
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.985 / Satış: 2.997
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.347 / Satış: 3.360

Kim 500 milyar ister başvuru formu

TRT Haber'de yayınlanan “İnci Ertuğrul ile Haber Tadında”, Türk tiyatrosunun duayenlerinden, çok yönlü sanatçı Kenan Işık ve akademisyen Prof. Dr. Niyazi Öktem’i konuk

Kim 500 milyar ister başvuru formu
  • 14.02.2011
  • 3024 okundu

TRT Haber'de yayınlanan “İnci Ertuğrul ile Haber Tadında”, Türk tiyatrosunun duayenlerinden, çok yönlü sanatçı Kenan Işık ve akademisyen Prof. Dr. Niyazi Öktem’i konuk etti.

Işık, programda kendisini ilgiyle takip eden hayranlarına iki müjde verdi. Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran sunuculuğunu kendisinin yaptığı “Kim 500 milyar ister?” adlı programın Mart ayında yeni bölümleriyle yeniden ekranlarda olacağını söyledi.

Kenan Işık ayrıca, bu ay sonunda yeni bir şiir albümünün de yayınlanacağı bilgisini verdi. TRT Haber’e konuşan ünlü oyuncu, bu albümde, ünlü film yönetmeni Orson Wells’in, “Ben yaşlılığın ne olduğunu bilirim” adlı şiirini de seslendirecek.

Kenan Işık, ilk şiir albümüyle ilgili değerlendirmede de bulundu. Bu albümü “acemice” olarak niteleyen sanatçı, “ama bu sefer daha düzgün olacak galiba” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ