GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 2 Eylül 2015 Çarşamba
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.937 / Satış: 2.949
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.310 / Satış: 3.324

Kayıp Balık Nemo Filmi

Kayıp Balık Nemo Film Hakkındaki tüm bilgiler mevcuttur.Kayıp Balık Nemo Film hakkında birşeyler yazmak için yorum yapabilirsiniz.Kayıp Balık Nemo Film izle Online

Kayıp Balık Nemo Filmi
  • 02.12.2009
  • 1704 okundu
Kayıp Balık Nemo Film Hakkındaki tüm bilgiler mevcuttur.Kayıp Balık Nemo Film hakkında birşeyler yazmak için yorum yapabilirsiniz.
Kayıp Balık Nemo Film izle Online
Tür: Çizgi film
Süre: 100 dakika
Yönetmen: Andrew Stanton
Senaryo: Andrew Stanton
Müzik: Thomas Newman
Görüntü Yönetmeni: Sharon Calahan Jeremy Lasky
Seslendirenler: Albert Brooks Ellen DeGeneres
Yapım: 2003 - ABD
Dağıtım: UIP Alexander Gould Willem Dafoe
Filmin Orijinal Sitesi
Yönetmenliğini Andrew Stanton ın üstlendiği Kayıp Balık Nemo birbirlerinden ayrı düşen baba-oğul iki palyaço balığının kimi zaman keyifli kimi zaman hüzünlü yolculuğu anlatıyor. Aşırı ihtiyatlı baba balık Marlin ile meraklı oğlu Nemo nun olağanüstü serüvenine dost canlısı ama unutkan su yosunu Dory de eşlik ediyor. Oğlunu kurtarma derdine düşen baba balık Marlin ile Dory nin uçsuz bucaksız okyanusta yaptığı tehlikeli yolculuk ve küçük balık Nemo nun akvaryumdan kaçmak için yaptığı cesur planlar Kayıp Balık Nemo nun konusunu oluşturuyor.
Film Notları: Kuzey Amerika sinemalarında 2003 yılının gişe hasılatı birincisi ve tüm zamanların en çok gişe hasılatı elde eden uzun metrajlı çizgi filmi olan Finding Nemo Toy Story A Bug s Life ve Monsters Inc. ın Oscar ödüllü yaratıcısı Pixar Stüdyoları ndan su altı dünyasının fantastik ortamını beyazperdeye yansıtan bir animasyon.
Bilgisayar animasyon teknolojisiyle derin sularda yüzen yeni bir sanat anlayışını birleştiren ve izleyiciyi sıradışı karakterlerle tanıştıran filmin yapımına 2000 yılının Ocak ayında başlanmış ve yapımda sayısı 180 e ulaşan bir ekip görev yapmış. Filmin tüm işlemleri Pixar Animasyon Stüdyolarının Kaliforniya nın Emeryville bölgesindeki teknoloji harikası tesislerinde hayata geçirilmiş.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ