GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 2 Eylül 2015 Çarşamba
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.937 / Satış: 2.949
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.310 / Satış: 3.324

justin tv şifre kırma

Google yine imdadımıza yetişti.  Öyle bir yere parmak bastı ki son noktayı koyduğunu söylemek isterim.  Youtube erişimi yasaklandığında ne yaptık ? Gidip bir yerlerde

justin tv şifre kırma
  • 18.12.2009
  • 5513 okundu

Google yine imdadımıza yetişti.  Öyle bir yere parmak bastı ki son noktayı koyduğunu söylemek isterim.  Youtube erişimi yasaklandığında ne yaptık ? Gidip bir yerlerden DNS’ler bulup onlarla internete girdik yada Host dosyamızı editledik.  Aynı şekilde diğer yasaklı sitelerde de DNS değiştirme yöntemi devreye girdi.  Özelliklede en çok kullanılan servis OpenDNS servisi.

Akıllara şu soru pek az geldi.  “Acaba bu DNS’lerle güvende miyim?”  Neden mi? Çünkü tüm trafiğiniz DNS’lerini kullandığınız makina üzerinden gerçekleşiyor.  Youtube gibi internet sayfalarına girerken kullandığımız dns adresleri bazende yavaşlık sorunları ile karşımıza çıktı.  Ne olursa olsun dedik ve OpenDNS gibi servislere yüklendik.  Şimdilerde ise Google bu açığı görmüş olsa gerek kendi DNS’lerini halka açtı.

* Yasaklı sitelere giriş.
* Extra reklam yok.
* DNS tüneliniz tertemiz.
* Veri kaybı yada fazlası yok.
* Güvenli
* Hızlı
* NXdomain protokol hatası yok.
* Arama motorunuz aynen kalıyor.
* Ücretsiz ve temiz.

Google ne yaparsa 4 4lük yapıyor. :)

8.8.8.8

8.8.4.4


Bu iki DNS adresinizi ethernet bağdaştırıcınıza girdiğiniz zaman tamamiyle özgürsünüz. Çünkü Google tüm yasaklı siteleri emrinize açıyor..!  Yanlış duymadınız Google yasaklı yasaksız tüm siteleri hizmetimize açtı.  Sadece Google DNS lerini girmemiz yeterli. Hem hızlı hemde güvenli.  Zaten Google internette ne halt ettiğimizi ne yediğimize kadar biliyorken Google’a güvenmeyeceğizde kime güveneceğiz ? Aramızda kalsın Google veri toplamanın kolay bir yolunu bulmuş oldu buda ayrı mesele :)

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda sizlere popüler sosyal ağlardan ülkemizde engellenmiş olan justin.tv sitesine nasıl girebileceğinizi anlatacağım.Aslında anlatacak çokda birşey yok.Sanırım hepimiz youtube sitesine girmek amacıyla yapılmış olan fakat yakaladığı başarının ardından alanına diğer yasaklı websitelerini de dahil eden youtube jackar programını biliyoruz.İşte artık youtube jackerin son versiyonu ile justin tv sitesinede rahatca girebileceksiniz. programı aşağıdan indirebilirsiniz.

Youtube Jacker 5 (son sürüm) indirmek için tıklayınız.
alıntı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ