$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.626 / Satış: 2.636
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 2.863 / Satış: 2.875

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 26 Mayıs 2015 - Bugün

Sevgili Balıklar, saat 02:38 Mars-Neptün görünümüyle Salı günümüz başlıyor. Yerleşim ve ailevi konularda kafamızı karıştıran bir takım meselelerin mutlaka aklı başında ele alınmasını gerektiriyor. Eğer kararsızsanız, bir şeyler içinize sinmiyorsa beklemede kalın. İki farklı hedefiniz varsa, hangisinin daha gerçekçi olduğuna iyi bakınız. Bir arada yaşamak, aynı evin içinde farklı özelliklerinizle bir bütün oluşturmak, aile olmak demektir. O nedenle, birbirinize açık ve dürüst davranmalısınız. Tüm kararlarınızı sözgelimi, ev satın almak, kiralamak, başka bir yere taşınmak, bir mülkü paylaşmak gibi, bunların gerçekçi şekilde ele alınması yararlı olur. Unutmayalım ki, Merkür geri hareketi yeniden bakmak anlamına gelir. Böylece, ileride yaşanabilecek hayal kırıklığını önlemiş oluruz.

Saat 07:33 Ay-Neptün karşıtlığı, hangi konuda olursa olsun gerçekçi hareket etmenin önemini vurguluyor. Özellikle ilişki meselelerinde, karşı tarafın davranışlarına dikkat edin. Süslü püslü sözlerden ziyade, ortaya koyduklarına, uyguladıklarına bakın.

Saat 07:51 Ay-Mars görünümü,  bir yandan başkalarına uymak zorunda kalmanın endişesini işaret ediyor. Ancak  diğer  yandan kafanız bir hayli karışık. Düzgün ve aklı başında bir yön belirlemeniz zor olacağından, ben sakin ve aklı başında hareket etmenizden yanayım.

Saat 10:42  Ay-Merkür görünümü, ilişkinizle alakalı konularda mantık  ile duyguların birbiriyle uyumsuzluğu neticesinde endişeli olacağınızı hatırlatıyor. Bize sağduyulu davranmamız gerektiğini işaret ediyor.

Saat 18:35 Ay-Pluto arasındaki olumlu görünüm, ilişkinin ortaklaşa paylaşım ve  el ele vererek hayatı sürdürmek olduğunu hatırlatarak, sizi daha bilinçli düşünmeye, acele kararlar vermemeye, bundan sonrası adına dikkatli olmaya çağırıyor. Ayrıca hislerinizi güçlü bir biçimde dışa yansıtmanızda destek veriyor.

Gününüz umduğunuz güzelliklerle dolu geçsin. Canı yürekten sevgilerimle,


KOÇ BOĞA İKİZLER

YENGEÇ ASLAN BAŞAK

TERAZİ AKREP YAY

OĞLAK KOVA BALIK