$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.720 / Satış: 2.731
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 2.953 / Satış: 2.965

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 25 Nisan 2015 - Bugün

Sevgili Balıklar, cumartesi gününe, saat 01:37 Merkür-Chiron olumlu görünümüyle adım atıyoruz. Bu enerji hem inancınızı güçlendirici hem de engellerin üstesinden gelebilmeniz adına şifalandırıcıdır. Önderlik ettiğiniz ve mücadelesini verdiğiniz her alanda hakikatlerin peşine düşmeniz gerektiğini hatırlatan bu olumlu enerji zorlukları geride bırakabilmenizi sağlayıcıdır. Ders verici acı tecrübeleri yaşadığınıza üzülmeyiniz. Çünkü bu yaşanılanlar sayesinde eğri ile doğruyu birbirinden ayırmayı öğrendiniz. Canınız yandı belki ama kendinizi korumayı sonunda başardıysanız o zaman sorun yok demektir.

Saat 16:12 itibariyle  Ay-Aslan burcunda ilerleyecek. Sorunlarımızı  ya olduğu gibi  kabul ederiz  veya  zorlukların üstesinden gelebilmek için kendimize yükleniriz. Hayatımızda hangi meseleyi  öncelikli bir şekilde ele almamız gerekir  veya hangi konuyu bu kadar kafamıza takmamamız gerektiğini tespit etmek pek kolay olmaz. Ancak şu var ki, Aslan burcu geçişlerinde kendinize güvenmenizde fayda vardır. Bu sizi başkalarının ezmesinden, iyi niyetinizi kullanmasından korur.

Saat 23:09 Ay-Satürn görünümü, işimiz ve ilişkilerimizde takdir edilme, beğenilme, güçlü şekilde kendimizi ifade etme arzumuzun göstergesidir. Belli konularda taviz vermeye yanaşmayız. Bizim de kendimize göre bildiklerimizi vardır. Bunların kabulünü bekleriz.

Mutluluk dolu bir Cumartesi günü diliyorum. Güzellikler emrinize amade olsun. Kalben Sevgilerimle,


KOÇ BOĞA İKİZLER

YENGEÇ ASLAN BAŞAK

TERAZİ AKREP YAY

OĞLAK KOVA BALIK