$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.476 / Satış: 2.486
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 2.811 / Satış: 2.822

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 26 Şubat 2015 - Bugün

Sevgili Balıklar, saat 14:49 olana dek Ay-boşluk etkisi altındayız. Cuma günümüz bu şekilde başlıyor. Bu süre içinde, eğer bazı pürüzler varsa, işler yolunda gitmiyorsa, bunları ele alalım. Bu zaman içinde gelen haberlere dikkat edelim. Söz vermeyelim veya verilmiş bir sözden caymayalım.

Saat 12:05 Merkür-Kuzey düğüm görünümü gayet önemlidir. Öncelikle fikirsel yönde başkalarıyla olan iletişim ve ilişkilerimizin bizi tedirgin edici tarafları varsa, belli bir mesafe koymamız faydalıdır. Çünkü bakış açımız, diğerleriyle ortak bir noktada buluşmamızın önüne geçebilir. Maddi ve manevi anlamda durumumuz gereği zaten çetin şartlarla mücadele ederken, kendimizi yormamaya özen göstermemiz gerekecek. Mevcut şartlar öyle istediğimiz gibi bol keseden harcamamıza pek izin vermeyebilir.

Saat 14:49 Ay-Yengeç burcu geçişi, kardeşimizle, kardeş gibi gördüğümüz arkadaşlarımızla dertleşmek, sohbet etmek yüreğimizdekileri paylaşmak bugün bizi hem rahatlatabilir hem de kendimizi güvende hissetmemizi sağlayabilir. Aşk hayatımızla ilgili konularda da olumlu bir tesirdir.

Not: Sevgili Balıklar, Mart aylık yorumunuz alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.

http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/astroloji-gundemi/24832-mart-2015-aylik-burc-yorumlari.html?start=11

Günün tüm gelişmeleri sizlere  huzur, güvence, mutluluk getirsin. Kalben sevgilerimle

 


KOÇ BOĞA İKİZLER

YENGEÇ ASLAN BAŞAK

TERAZİ AKREP YAY

OĞLAK KOVA BALIK