GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 5 Eylül 2015 Cumartesi
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.975 / Satış: 2.987
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.314 / Satış: 3.327

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 05 Eylül 2015 - Bugün

Sevgili Balıklar, Ay-İkizler burcu seyir etkinliğinde cumartesi gününe  adım atacağız. Bu enerji yuvanızı, ülkenizi  yakından ilgilendiren konularda iletişimi yoğunlaştırıyor. Bu yoğunlukta dinlemek, dinlediğinizi anlamak ve anladığınızı uygulamak önemlidir.

Saat 05:22 Ay-Neptün zorlu görünümü, sizi ve ailenizi, işinizi ilgilendiren konular üzerinde  her bir meselenin dikkatlice gözden geçirilmesini gerektiriyor. Yargılamadan önce iyice anlayıp dinlemelisiniz. Başka insanlardan duyduğunuz veya onların yönlendirmesiyle kararlar almaya kalkışırsanız yanılabilirsiniz.

Saat 07:10 Ay-Merkür görünümü, bir çok mesele üzerinde bazen ikileme düşmemize neden olabilir. Ancak zihnimizi toplamamız, iyice odaklanarak neler yapabileceğimizi düşünmemiz lazım.

Saat 12:54 itibariyle, İkizler burcunda ilerleyen Ay ile karşıt burcunuz Başakta seyrini sürdüren Güneş arasında oluşacak sondördün,  gün boyu etkilidir. Yeni insanlarla tanışmak, onları yakından izlemek, kendi alanınızı belirleyici düzenlemeler yapmak açısından önemli bir gün. Ayın son çeyrek haline geçtiği böyle bir günde, olayları bilinçli bir şekilde gözden geçirmek yararlıdır. Aileniz, yuvanız ve özel hayatınızı ilgilendiren konularda içsel sorgulamalar bir hayli artabilir. Bu sorgulamalar aslında sizin bir çok durumu kafanızın içinde oturtabilmeniz yönünde faydalıdır. Ancak insanın bu faydayı anlayabilmesi için öncelikle kendisinin farkında olması gerekir. Çabucak dağılan, bir rüzgara kapılmış gibi hayata küsen kişi nasıl bilinçli düşünebilir ki? Lütfen böyle davranmayınız. Sakin ve mantıklı bir şekilde düşünürseniz, her şeyi halledebilirsiniz.

Saat 16:15  Ay-Venüs görünümü, size patronluk yapılmasından hoşlanmadığınızı gösteriyor. Hele şu aralar egosu yüksek tiplerden hoşlanmazsınız. Bu görünüm, bir değişimde bulunmak, moralinizi yerine getirecek aktivitelere yönelmenin iyi olacağını gösteriyor.

Mutlu, huzurlu, keyifli bir Cumartesi  günü geçirmeniz dileğimle,


KOÇ BOĞA İKİZLER

YENGEÇ ASLAN BAŞAK

TERAZİ AKREP YAY

OĞLAK KOVA BALIK