GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 28 Ağustos 2015 Cuma
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.907 / Satış: 2.919
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.286 / Satış: 3.299

Güler Duman Hayatı

Güler Duman hayati ve Güler Duman ait tüm bilgilerini sitemizde bulabilirsiniz. Sizde Güler Duman hakkında birşeyler yazmak için yorum yapabilirsiniz.Güler Duman H

Güler Duman Hayatı
  • 30.11.2009
  • 6047 okundu
Güler Duman hayati ve Güler Duman ait tüm bilgilerini sitemizde bulabilirsiniz. Sizde Güler Duman hakkında birşeyler yazmak için yorum yapabilirsiniz.
Güler Duman Hayatı Kimdir Biyografi
1967 yılında İstanbulda doğdu. İ.T.Ü. Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Şan Bölümünü bitirdi. İleri derecede bağlama çalan sanatçımızın aynı zamanda elliye yakın Türkü formunda besteleri de bulunmaktadır.

Üç yıldır Almanyanın Hannover şehrinde yaşamakta olan sanatçımız uluslararası bir müzik okulunu yönetmekte aynı zamanda Hannover Yüksek Müzik Okulunda öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. Kasetlerinde geleneksel Türkülerin yanı sıra kendi beste ve derlemelerine ayrıca Aşık Veysel Mahzuni Şerif Musa Eroğlu ve Muhlis Akarsu gibi ozanların eserlerine de yer vermektedir.

Güler DUMANın önünde müzik kariyeri açısından çok daha büyük başarılar var. Çünkü o kendini şöhret ve paraya endekslemiş genç yıldızlardan biri değil. O müzik yolunun yolcusu müzik dünyasının gerçek bir yıldızıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. gülten özduran diyor ki:

    sesine ve yüreğine sağlık güler duman iyiki varsın.

  2. yasemin ayas diyor ki:

    kendimi bildim bileli güler duman hayranıyım ama hiç canlı dinlemek kısmet olmadı sanatcı diyebildiğimiz ender kişilerden biri sesi ayrı güzel yorumu ayrı yolu acık olsun

YORUM YAZ