GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 6 Ekim 2015 Salı
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.985 / Satış: 2.997
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.347 / Satış: 3.360

Göktan Hayatı

Göktan hayati ve Göktan ait tüm bilgilerini sitemizde bulabilirsiniz. Sizde Göktan hakkında birşeyler yazmak için yorum yapabilirsiniz.Göktan Hayatı Kimdir Biyogra

Göktan Hayatı
  • 30.11.2009
  • 2749 okundu
Göktan hayati ve Göktan ait tüm bilgilerini sitemizde bulabilirsiniz. Sizde Göktan hakkında birşeyler yazmak için yorum yapabilirsiniz.
Göktan Hayatı Kimdir Biyografi
Öğretmen bir anne ve ressam babanın oğlu olarak Istanbulda doğdu. İlk ve orta öğrenimi sırasında Radife Ertenin Musıki Cemiyetinde Türk müziğiyle tanıştı. Liseden sonra İstanbul Üniversitesine bağlı Türk Müziği Konservatuarında okudu. 1994-98 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Fen-Edebiyat fakültesi Sosyoloji bölümünde eğitimini sürdürdü. İstanbuldaki bazı cemiyetlerde Türk Sanat Müziği eğitimi aldığı yıllarda çeşitli yerlerde sahne almaya başladı.

2000 yılında çıkardığı "Efsane" adlı albümle tanınan Göktan 2008de çıkardığı "Beşinci Sonbahar" albümüyle müzik kariyerine devam ediyor. Ayrıca kendi hazırlayıp sunduğu programla Radyo Megada her Çarşamba (19 00-20 00 saatleri arası) sevenleriyle buluşuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ