GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 7 Ekim 2015 Çarşamba
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.985 / Satış: 2.997
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.347 / Satış: 3.360

Garanti Bankası Hesap Kapatma

Vadesiz hesabınızı kaparken dikkat edilmesi gerekenler: Kapatmak istediğiniz hesabınızın bakiyesi “0” olmalıdır.Kapatmak istediğiniz hesabınızda bakiye bu

Garanti Bankası Hesap Kapatma
  • 25.04.2012
  • 5165 okundu

Vadesiz hesabınızı kaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Kapatmak istediğiniz hesabınızın bakiyesi “0” olmalıdır.Kapatmak istediğiniz hesabınızda bakiye bulunuyorsa "Hesaplarım Arası Havale" adımını kullanarak paranızı kullanacağınız diğer hesaplarınıza aktarabilirsiniz.

Hesabınızda Otomatik Ödeme Talimatı bulunuyorsa, öncelikle bu talimatı iptal etmeniz gerekmektedir.

Vadesiz hesabınız, başka bir vadeli hesabınızın faizinin aktarılacağı hesap ise, kapama işlemi gerçekleşmeyecektir. Bunun için öncelikle faizinizin aktarılacağı hesabınızı değiştirebilirsiniz.
Vadesiz hesabınıza ELMA hesabı, Avans Hesap, fon gibi ayrı bir ürün varsa ya da kapamak istediğiniz hesap Birikimli Mevduat, Birikimli Altın hesabı gibi birikim hesabı ise, bu hesapları kapamak için size en yakın Garanti Bankası Şubesi'ne gidebilirsiniz.

Kapatmak istediğiniz hesabınıza bağlı çek-senet deponuz bulunuyorsa hesap kapama işleminiz gerçekleştirilmeyecektir.

Kapatmak istediğiniz vadesiz hesap, herhangi bir banka kartınızın ana vadesiz hesabı olmamalıdır. Bu değişikliği kartlar adımında banka kartları sekmesinde kartlarınızın ana hesaplarını değiştirerek düzeltebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ