GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 9 Ekim 2015 Cuma
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.894 / Satış: 2.905
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.281 / Satış: 3.294

Ezel 18 ocak da yayınlanmadı

Ezel’in 15. yeni bölümünü Show tv ekranlarında izliyemeyeceğiz.18 ocakta 14.bölümün tekrarı ekrana gelecek .ATV’ye geçen Ezel için Show TV harekete geçiyor. D

Ezel 18 ocak da yayınlanmadı
  • 18.01.2010
  • 1909 okundu
Ezel’in 15. yeni bölümünü Show tv ekranlarında izliyemeyeceğiz.18 ocakta 14.bölümün tekrarı ekrana gelecek .ATV’ye geçen Ezel için Show TV harekete geçiyor. Dizi yayınlanmayabilir.Ezel’in ani bir kararla Show TV’den ATV’ye transfer oluşu konusundaki tartışmalar devam ediyor.

Peki 18 ocak pazartesi günü Ezel dizisi yayınlanacak mı. Hayır 18 Ocak Pazartesi günü saat 20.00 de Show TV ekranlarında Ezel yok.18 ocakta Ezel’in yayın bandını (bugün pazartesi-Ezel’in yayın günü) Ay Yapım’dan resmi olarak istedi.Ama bir cevap alamadı.Show TV, doğal olarak “tedbir” alınması konusunda mahkemeye başvuruyor

Şayet mahkeme bu kararı verirse, Ezel’in hiçbir kanalda yayınlanmama durumu olabilir.Ve yepyeni bir bomba olarak kulislerde Ay Yapım’ın, Kanal D’deki “Yaprak dökümü” ile “Aşk-ı Mennu”yu da bitireceği konuşuluyor.ATV’nin Ay Yapım’la sadece Ezel değil, daha kapsamlı bir anlaşma yaptığı öğrenildi.Bu anlaşmanın içinde Yaprak Dökümü ile Aşk-ı Memnu da var.

Ancak şu şekilde.Ay Yapım bu iki diziyi Kanal D’den ATV’ye getirmeyecek. Ancak iki ay içinde (Mart ayında) bu iki diziye noktayı koyacak.

Sonra ne olacak Ay Yapım, Mart ayında iki yeni dizisini daha ATV’de yayınlamaya başlayacak.Kısacası Yaprak Dökümü ve Aşk-ı Memnu, Mart ayında bitirilip, aynı kalitede iki dizi bu kez ATV’de başlayacağı iddia ediliyor.
18 ocakta ezelin yeni bölümü varmı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ