GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 13 Ekim 2015 Salı
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.921 / Satış: 2.933
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.323 / Satış: 3.336

Dövme Filmi

Dövme Film Hakkındaki tüm bilgiler mevcuttur.Dövme Film hakkında birşeyler yazmak için yorum yapabilirsiniz.Dövme Film izle OnlineTür: Dram

Dövme Filmi
  • 02.12.2009
  • 1778 okundu
Dövme Film Hakkındaki tüm bilgiler mevcuttur.Dövme Film hakkında birşeyler yazmak için yorum yapabilirsiniz.
Dövme Film izle Online
Tür: Dram
Süre: 108 dakika
Yönetmen: Robert Schwentke
Senaryo: Robert Schwentke
Müzik: Christoph M. Kaiser
Görüntü Yönetmeni: Jan Fehse
Oyuncular: Christian Redl August Diehl İlknur Bahadir Joe Bausch
Yapım: 2002 Fransa Almanya
Dağıtım:
Polis akademisinden yeni mezun olan Mach çılgın bir partide unuttuğu ceketi yüzünden yeni başlayan kariyerine veda etme tehlikesiyle karşı karşıyadır. Partiye yapılan polis baskınında ceketinin cebinde mutluluk hapları bulunmuştur. Ya dedektif Minks için cinayet masasında çalışacak ya da parlak kariyerine veda edecektir.
Minks in planı ise Marc sayesinde 2 sene önce kaybolan kızı Marie nin marjinal dünyasına ulaşmaktır. Ortak çalışmaları onları tüm kurbanların derilerinden bir parçanın eksik olduğu seri cinayetlere götürür. Deliller katilin kurbanlarının derilerini bir bisturi ile parçalara ayırdığını göstermektedir. Kısa bir süre sonra Marc ve Mink kendilerini vahşet kan ve saplantının girdabında bulacaklardır. Üstelik bu sadece bir başlangıçtır.
Robert Schwentke: Columbia Üniversitesi ve Amerikan Film Enstitüsü nde eğitim alan yönetmen Robert Schwentke adını ilk olarak TV senaryoları ile duyurdu. 1998 yılında TV için hazırladığı gerilim dolu Bildersturm Adolf Grimme ödülü için aday gösterildi. 2002 yılında Tattoo yu çeken yönetmen 2003 te de The Family Jewels isimli filme imza attı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ