GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 29 Ağustos 2015 Cumartesi
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.912 / Satış: 2.924
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.285 / Satış: 3.298

cin hikayeleri

Cin Hikayeleri 1.Bu Cinlilerin en buyuk suclarda 1920 lı yıllara kadar uyguladıgı ıskencesıdır.Tepkı gelıcegını dusundugum ıcın tek bır resım koyucam,b

cin hikayeleri
  • 30.08.2009
  • 2827 okundu
Cin Hikayeleri 1.

Bu Cinlilerin en buyuk suclarda 1920 lı yıllara kadar uyguladıgı ıskencesıdır.
Tepkı gelıcegını dusundugum ıcın tek bır resım koyucam,bu buyuk suclar bırcok kısıyı oldurmek,kucuk yastakı cocuga tecavuz gibi....
Iskence su sekılde(Hatta ıskence yanlıs bu adamların cezası) yapılıyor:
Cezalandırma 3 gun suruyor...
Suclu toplam 1000 kere kucuk parcalar halınde kesılıcek(gunde 350 cıvarı)
Eger suclu cezası dolmadan olurse gerı kalan sayı 1000 e ulasana kadar kesılmeye devam edılıcek.....
Kesımde kullanılan bıldıgımız pıde ,borek kesmede kullanılan kasatura seklındekı bıcaklar.....
Kesıkler ılk once buyuk kaslarda(Gogus,bacak vb..)baslıyor ve daha kucuk kasların oldugu bolgeleden sonra genıtal bolgeler ve ıc organlara kadar devam edıyor....
Isın en ıgrenc tarafı ıskence devam ederken sucluya her saat bası uyusmasını saglayan ıcı uyusturucu dolu olan buyuk bır kabda sıvı ıcırtıyorlar boylece resımdede fark edecegınız gıbı kısının canı yanmıyor hatta yuzunde gulumseme benzerı bır ıfade olusuyor.......

Cin Hikaye 2

Gecenin İçinden Çıkan Cin
Damarlarımda kıpırdanıyordu gece. Yazmaktan ve elimden bir kaza çıkmasından korkuyordum. Hafif bir esintiyle perdeler mızıka çalıyordu. İçimdeki kumbarada yıllardır biriktirdiğim uyanmak duygusuyla köpürmeye devam eden dalgalarla kıyıya vurdu sihirli lamba. Alâeddin’den miras hemen ovaladım, tanıdık bir sima belirdi gözlerimde. Sanki her mesai bitiminde çıkıp arka sokaktaki Lion Pub’da iki tek attığım bir dostummuş gibiydi. Sağa sola bakındı, biraz zayıflamıştı sanki. Üç kervan gütmüşte ipek yolunu aşıp gelmiş gibi görünüyordu. Bıyığı sakalı yerindeydi.

—Hoş gelmişsin hele paşam, gece vakti seni yormadık ya’ dedim.
—Yok dedi, ‘uzun zaman oldu görüşmedik, özlettirdin kendini.’ Halimi hatırımı sordu.
—Hamdolsun dedim, ‘her günümüz dünkünden biraz hallice’.

Ben daha iki çift kelam etmeden Arap şeyhleri gibi bağdaşını kurdu, kollarını birbirine iplik gibi doladı ve tok bir sesle ‘dile benden ne dilersen, üç hakkın var’ dedi.

—Paşam tarzını değiştir biraz, yenile kendini. Daha yaratıcı olabilirsin, hep aynı muhabbet. Bir gün de bir çilingir sofrası kuralım, iki kadeh tokuşturalım. Yengeden çoluk çocuktan konuşalım’ dedim.

—Ben cinim, Allah’ın hakkı üçtür, üçten ötesini bilmem dedi. Sonra karanlık beynindeki kutsal pelesengini yüzyıllardır hiç bıkmamış usanmamış gibi tekrarladı. Eyvallah çektim. ‘İyi’ dedim, bir bardak su getir, dilim damağım yapıştı birbirine.

—Yum gözlerini’ dedi. Yumdum gözlerimi. Geceden üç saniye kaybettikten sonra açtım. Baktım elimde bir tas su. ‘Bismillah’ dedim içtim. Hafif şarap tadı vardı ama hoştu kokusu. Tası uzattım, kuşağına soktu.

—Sağ olasın, ömrün çok olsun. Hele bir de kaynağına götür de bakalım bu derenin suyu nerden geliyor’ dedim. Ciddiyetinden bir parça koparamadım ki ‘yum gözlerini’ dedi. Yumdum gözlerimi. Bir şırıltı duyuluncaya kadar aklımdan bir Attila İlhan şiirinin karanlık mısralarını tekrarladım. Şırıltı sesi duyuldu, açtım gözlerimi baktım bir pınar coştukça coşuyor. Ülfetimin zirvesinde olduğundan mıdır bilinmez gırgırına sordum.

—Nerden bileceğim bu suyun bana içirdiğinden olduğunu?

—İnanmıyorsan iç te gör` dedi. Yanaştım kenarına, kolumu sıvadım, kova gibi daldırdım elimi, bir avuç aldım içtim. `Elhamdülillah` dedim. Tadı kokusu aynıydı.

—Tatmin oldum tamam, yalan seni bozar. Al götür beni ait olduğum yere dedim. ‘Yum gözlerini dedi’. Yumdum gözlerimi.

Gündüzün eli kulağında gözlerimi açtım. Elimi yüzümü yıkadım. Damağım kurumuş, bir bardak su içtim. Heybeyi sırtlanıp doğru çıktım evden. Hafif yağmur başlamıştı dışarı çıktığımda.
---------------------------------
Oval bir metal parlaklığında yansıyan geceye dahi ait olmama durumu söz konusu. Bu sonsuz boşluk anlatılmaz. Kalemi kır, cezamı kes, onurumu geri ver!

Cin Hikayeleri 3

Yıl 1994. Temmuz ayı. Cumartesi akşamı. Ben ve kardeşim o akşam yemek yiyorduk ve aniden zil çaldı, kapıyı annem açtı.

Kapıda olan kişiler arkadaşlarımdı ve bizi aşağıya çağırıyorlardı. Saat 10.00′na geliyordu. Sofradan kalkar kalkmaz aşağıya indik.

Arkadaşlarımızla her gece korkunç hikayeler anlatırdık. Gece dedim, çünkü sabahlara kadar oturur hikayeler anlatır, oyun oynardık. Her kafadan bir hikaye çıkardı ortaya ama birbirimizi korkutmak için yarış yapardık.

O akşam herkes hikayesini anlattıktan sonra oyun oynamaya karar verdik. O zamanlar 11 yaşındaydım ve saklambaç oynamayı çok seviyordum.

Ebe saymaya başladığında herkes yerini almıştı ve ben de. Tabi ki ben o anki olacak olaylardan haberdar değildim. Kim bilirdi ki şeytanı karşımda göreceğimi.

Ben yerimde, ebenin saymayı bitirmesini bekliyordum. Ebenin saydığı binanın yan tarafındaydım. Ebebin sayması bitmediği için sıkıntıya girmiştim. O an arkamı dönmemle dona kalmam bir olmuştu.

Şimdi şeytanla karşıkarşıyaydım. O herkesin bildiği, gördüğü bir tipten değildi. 2 metre boyu, yumruğum kadar iri ve kıpkırmızı gözleri, çatal biçiminde uzun asası, 2 adet iri buynuzları ve üstünde siyah bir şeyi vardı ama ayakları yoktu. Evet, yanlış okumadınız, ayakları yoktu.

Adeta uçuyordu. O anda vücudum çözülüvermişti. Hemen bahçenin ortasındaki kuyunun arkasına saklanmıştım. Ebe ağladığımı duyunca hemen arkadaşlara haber verdi. Bu şeytanı yakın arkadaşım da görmüş ve o da çok korkmuştu.

Bu olaylardan sonra, her pisliğin yanında cinlerin olduğuna şaitlik ettim. Ertesi sabah şeytanı gördüğüm yere geldik. Orada bulunan ev bomboştu. Evin içinde bir el vardı ve sanki el bizi seyrediyordu.

Önce inanmadık, sonra da banyoda gördük. Ev zemin kattaydı. Banyonun penceresinden içeri yumurta kartonu attık ve karton geri geldi.

Bu olay birkaç defa gerçekleşti. Ne zaman oraya gitsek üst kattakilerin kızını yerde baygın buluyorduk ve bu olaydan sonra bir şey farkettim ki, ne zaman korkunç hikayeler anlatsak o zaman kötü şeyler oluyordu ama anlatmayı da seviyorduk.

Bu yüzden siz siz olun, sakın korkunç şeylerden bahsetmeyin. Eğer cinlerden bahsedecekseniz kötü varlıklar diye konuşun, bunu sakın unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ