GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 9 Ekim 2015 Cuma
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.894 / Satış: 2.905
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.281 / Satış: 3.294

bir erkeğin benden hoşlandığını nasıl anlarım

Yapılan bir araştırmaya göre kadınla erkeğin tanıştıkları ilk 30 saniye bir ilişkinin yaşanıp yaşanmayacağını anlamak için yeterli bir süre.Kadının olumlu sinyall

bir erkeğin benden hoşlandığını nasıl anlarım
 • 30.08.2009
 • 61917 okundu
Yapılan bir araştırmaya göre kadınla erkeğin tanıştıkları ilk 30 saniye bir ilişkinin yaşanıp yaşanmayacağını anlamak için yeterli bir süre.

Kadının olumlu sinyaller vermesi halinde erkeğin hatalı bir davranışı ilişkinin başlamadan bitmesine neden olur.


Çiftlerin birbirlerinde aradıkları özellikler:
Espri yeteneği: Bir kadını veya erkeği güldürebilmek, kalbinin yarısını da kazanmak demektir.

Espri yeteneği çok hafif ama etkili bir silah, küçük ama her şeyi bir anda değiştirebilecek bir detaydır. Zekice yapılan espriler, sohbetin samimileşmesini sağlayacak en etkili yöntemdir.

Gülümseme: Kadınların erkeklerde aradıkları en önemli özelliklerden biri de güleryüzdür. Gülümseme, sizi çekici kılan unsurlardan biridir. Yüzünüzü aydınlatan sıcak bir gülüş, onu elde etmenizi sağlayacaktır. Sonuç, kesin ve çabuktur. Üstelik gülümsemeniz sizin ne hissettiğinizi bütün kelimelerden daha iyi anlatır. Eğer mutluysanız, birinden hoşlanıyorsanız, aşıksanız veya onun için deli oluyorsanız, bunu tek kelime bile etmeden sadece bir gülümseme ile ilan edebilirsiniz.

Doğallık: Bütün çekiciliğinizi olduğunuz gibi gösterebilirseniz, yani doğal olabilirseniz, kesinlikle karşınızdakini etkileyebilirsiniz. Hayatı ve insanları sevmek, yaşam enerjisi ve heyecan erkekleri de kadınları da çeker. Üstelik hiç çaba sarf etmeden, doğal bir şekilde...

Sürprizler: Kadınlar ve erkekler sürprizlere bayılırlar. Özel günleri fırsat bilip, ona mutlu olacağı hediyeler armağan edin. Vereceğiniz hediyenin içine romantik bir şiir ya da aşkınızı esprili bir şekilde ifade edecek minik bir kart eklemeyi de unutmayın. Ne kadar etkili olduğunu göreceksiniz.

Doğru hediyeler: Kadınlara ve erkeklere en doğru hediyeyi seçmek, onun kalbini on ikiden vuracaktır. Kadınları çiçek, parfüm ve güzel ambalajlanmış bir çikolata etkileyeceği gibi, erkekleri ise kalem ve kravatla etkileyebilirsiniz.Aşık Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Onu görünce kalbiniz çok fazla çarpmaya, eliniz ayağınız birbirine mi dolanmaya başlıyor. Hiç şüphesiz aşıksınız demektir. Bilim, bunca gelişmenin arasında aşka kayıtsız kalamazdı elbette! Uzmanlar aşkı da laboratuvara soktular ve bakın neler buldular!

Fiziksel olarak neden ve nasıl aşık oluyoruz, hiç düşündünüz mü? Öncelikle aşağıdaki belirtilere göz atın ve aşık olup olmadığınızı saptayın;

• Onu görünce kalbiniz çok fazla çarpmaya başlıyorsa,

• Son günlerde, içinizdeki sevinç, mutluluk duygusu artıysa,

• Hayata, olaylara daha umursamaz bakıyorsanız,

• Arkadaşlarınız gözlerinizin pırıl pırıl baktığını ve son günlerde yüzüne bir canlılık geldiğini söylüyorlarsa,

aşık olduğunuz şüphe getirmez bir gerçek! Aşık olduğumuzda hepimiz benzer duygular yaşarız; ayaklarımız yerden kesilir, aklımız başımızdan gider, hep onu düşünür, hep onun hakkında konuşmak isteriz. Bunlar aşık olan herkesin bildiği ve binlerce yıldır yaşanan, süregelen duygular. Farklı olan ise artık tüm bunların sebebinin biliniyor olması! Aşık olunca insanların neden tuhaflaştığı bilimsel gerçeklerle kanıtlandı! Üstelik suçlu kalbimiz değil, beynimiz çıktı! Neden?

Aşkı, duygularımızın, düşüncelerimizin, alışkanlıklarımızın, yetişme tarzımızın ve daha birçok şeyin etkilediğini zaten biliyorduk ama hormonlarla olan ilişkisini yeni öğrendik. Ve hemen uzmanlara danıştık. Bakın hangi sonuçlar çıktı.

• Vücuda çeşitli maddeleri salgılayarak bizim sağlıklı, mutlu yaşamamızı sağlayan salgılara hormon deniyor.

• Aşık olduğumuzda gösterdiğimiz dengesiz davranışlarımızın sebebi, vücudumuzun salgıladığı feronom maddesiymiş! Aşk, vücutta feronom maddesinin salgılanmasıyla başlıyormuş. Aşkın kokusu olarak tanımlanan bu madde, beynin ilgili bölümlerini u-yarıyor ve aşk doğuyor!

• Feronom, vücudumuzun salgıladığı hormonlardan sadece biri. Feronoma "aşk hormunu" da deniliyor. Aşıkların, her dakika aşık oldukları kişiden söz etmeleri bu hormondan kaynaklanıyor. Aşık olunduğunda vücudun fazla feronom salgılamasıyla kişilerin fiziksel yapılarında ve davranışlarında değişiklikler oluşmaya başlıyor. Kalp çarpıntısı, gözlerin parlaması gibi değişiklikler oluyor ve "O da beni seviyor mudur", "Acaba şimdi nerededir" gibi sorular artmaya başlıyor. Obssesive yani takıntılı kişi davranışları gözlemleniyor.

• Aşkın yerini sevgiye bırakması da hormonlarla ilgili. Zamanla serotoninin azalması, oksitoksinin artmasıyla, aşk yerini bir süre sonra sevgi ve şefkate bırakıyor.

• Yaz aylarında insanların daha sık aşık olmasının da bilimsel bazı sebebleri var. Özellikle bahar ve yaz aylarında, güneş ışınları insanların hormon sistemini etkiliyor ve bu durumda aşk daha yoğun hissediliyor. Melanosit denen vücuda renk veren hücreler de bu aylarda artıyor.

Peki ya sevilmek?

Sevmeyi bilmeyen bir insan sevilmeyi anlayamaz ki.

Başkasını sevmemiş bir insan, kendisinin ne biçimde sevildiğini, ne denli derin ve ilahi bir duyguyla karşı karşıya olduğunu bilemez ki.

Başkasını sevmemiş bir zavallı için, sevilmek ancak egosunu tatmin eden, bencilliğini yücelten, sonuç olarak da duygu zenginliğini değil, duygu yoksulluğunu, zavallılığını artıran bir olaydır.

Ayrıca unutmayalım ki, başkasını sevmemiş insanların çoğu, kendisine aşık kişilerdir.

Aynı soruna eşler ya da sevgililer arasında da sık sık rastlanır bizim toplumda.

Eşine ya da sevdiği insana karşı olan duygularını belirtmeyi zayıflık sayan insanlar, ya çok kompleksli kendine hiç güveni olmayan insanlardır ya da feodal değerlerin baskısını üzerlerinden atamamış, kendilerini ifadeden aciz, zayıf kişilerdir.

Bence sevmenin en güzel yanlarından biri, bu duyguyu karşısındakine iletmek, o güzel duyguyu sevgiliyle paylaşmak ve böylece onu da mutlu kılarak, paylaşılan duyguların artan mutluluğunda yücelmektir.

Birisine deli gibi aşık olduğunuzda ya da birisi size deli gibi aşık olduğunu söylediğinde, özellikle hatırlamanızı diliyorum!

Gerçek bir aşkı, ancak karşılıklı sevgi ve saygı içinde ve üzerine titreyerek korunan ve geliştirilen bir ilişki çerçevesinde yaşayabileceğinizi unutmayın.

Yoksa ağır bir biçimde yaralanır ve çok üzülürsünüz.

Sevdiğiniz ya da sevildiğiniz zaman duygularınızı gemlemeyin, bu güzel duyguyu sonuna kadar yaşayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. melis diyor ki:

  benimkide karşılıksız bir aşk

 2. mihriban diyor ki:

  bnkiside ünüversiteden her gün aynı otobüse binioz sürekli bakıo ayrıca ben bakınca gözlerini kacırıo ama beni seviomu sevmiomu anlamadım

 3. mükerrem diyor ki:

  benimkide aşk işte ve galiba anladığım kadarıyla oda beni seviyo annelerimiz de yakın arkadaş hatta bana geçen gün sinemaya gideriz biletinde benden demişti

 4. xS diyor ki:

  :( ben halen anlamış deqilim hoşlandıqım çoçuk sürekli bana bakıyor dikkatimi çekti ve bende ona bakmaya başlamıştım en yakın arkadaşıma söle o kıza bana bidaha bakmasın demiş bu lafa çok kıırldım ve yanına qidip benim sevqilim var zaten yanlış anlamaıssın dedim çok küçümseyici bi hareketle arkasını dönüp qitti bakakaldım arkasından çok üzülmüştüm ama belli etmedim o qünden beri hiç bakmadm ona ama ne zaman aynı ortamda bulunsak onun bana baktıqının farkındaim sürekli bakıyor ama iş işten qeçti artıq :( çok pişman oldu belli ama bende çok kırıldım qeri dönüşü olmicak ama seviyorum yinede :(xS

 5. sevgi diyor ki:

  ben onu çok seviyorum biliorum oda beni seviyo zaen 3 senedir seviyo onu grdğmde kalbim çarpıyo ben bunu anladı sevdğn insanın yüzüne değil içine bakıcaksın yakışıklı olup olması hiçççç ama hhhhhhhhiiiiiiçççç önemli değil(biraz öneml en azından tatlı olsun)seni çok seviyorum ali aşkın yaşı olmaz:)

 6. Alev diyor ki:

  benimkide karsiliksiz ASK

 7. aliye diyor ki:

  bende birini seviyorum hem de çok ama onun duygularından emin olamıyorum ve bu kişi en iyi arkadaşım komşum ve herşeyim onunda beni sevmesini çok isterim ama o beni kardeşi gibi görüyor:(

 8. sananee diyor ki:

  ya ben birisini çookk seviyomm hep ona bakıyorum hep gözlerim onu arıyo aynı okuldayız sanırım oda beni seviyooo heepp bana bakıyo ve gülümsüyoo ve ben ona baksam bile hiç kafasını çevirmiyoo direk gözlerime bakıyo sanırım oda beni seviyoo onu çook seviyorummm geçen okul gecesinde gözlerimin içine 20-30 saniye felan baktıı bende onunkine hiç kafasını çevirmedi ve öyle bi bakıştıkki ama çook tatlı ben onu çokk seviyom hep bana bakıyo hep gözlerime bakıo sizce beni seviomu??

 9. sanane diyor ki:

  Bende nedense onu gördüğümde çok dengesizleşiyorum.Her seferinde ''doğru davranacağım''diyorum ama yinede olmuyor işte çığlık atıyor gülüyorum.Hatta arkadaşlarım salakmısın sen diyor ama onların böyle demesine de bozuluyorum çok anlayışsızlar

 10. b öö diyor ki:

  bnm hoşlandğm ççk kankama tklf etti. o nolckk:D

 11. songül diyor ki:

  benimki bana bakıyo ben de ona bakınca gözlerini kaçırıyo bide sürekli benim güldüğüm espirilerini yapıyo anladım gittiiiiiiiii

 12. betül eda diyor ki:

  ya bi çocuk var aynı dersanedeyiz çocuk hep benimle ilgileniyo bana gülümsüyo ara sıra bana baktıgını fark ettim ve bana göz kırpıp duruyo acaba benden hoşlanıyomu ?????

 13. SERSERİ diyor ki:

  evt aşk buysa aşıgım ben onu sevmeyi seviyorum o beni seviyomu acaba bitanem benim gel yanıma nolur sana aşıgım bitanem

 14. yasmin diyor ki:

  benimki aşk kız lara bir tavsiye kesinlikle siz teklif etmeyin 13 yaşındayım şu ana kadar 33 tane teklif geldi iki sebebi var.1 güzelliğim 2.başka erkeklere fazla yüz wermediğim

 15. deniz diyor ki:

  af melis ah aynı kaderi paylaşıoz bebacım

 16. kübra diyor ki:

  ben bi oglandan hoslaniyorum ve onunla siksik göz göze geliyoruz.. ama o hicbirzaman gözlerini kacirmiyo genelde hep ben kaciriyorum.. acaba oda benden hoslaniyormu?? hoslanmiyosa peki neden gözlerimin icine icine bakiyo her firsatta ??? lütfen allah rizasi icin biri akil versin icon

 17. seda diyor ki:

  benimde durumum kübra ile aynı lütfen banada yardım edin ne yapacağımı bilmiyorumm...!!! icon

 18. alew diyor ki:

  ya bn delı olcam çok sewıyrum ama ne yapçamı bılmıyorum bır gun brınden duydum eyer br erkek br kızı sewyrsa ona abı demesını ıstemzmiş bnde bnu ogrenınçe olçmk için abi dedim masaya bı wurdu bna abi deme bu zamna kadr aklına gelmedı şimdimi geldı dedi gozlerı doldu yyya bna bakınça gozlerı parlıyo hep bakıp druyo bn bakmyınçada nden bakmıyon dyo sizce sewmişmi bn

 19. sera diyor ki:

  ya inanki benim ki bana bakıyor bizim evin oralara geliyor arkadaşım sormuş kimin için geliyosun beni işaret etmiş ve benim yanımda hiç kızlarla konuşmuyor bana aşıkmı bilmiyorum ama çok yakışıklı olduğu belli

 20. büşra diyor ki:

  ben de aşıkım acaip kalbim çarpıo çok güzel bi duygu bu duyguyu yitirmek istemiorm çok seviorm onu varlığı bile mutlu edio her gece rüyamda görüorm hayranımm herşeyine anlata anlata bitiremem hormonun etkisi sanırım:D:D

 21. merwe diyor ki:

  bn onu çok seviyorum çıkıoduk annemlerden korkuma ayrıldım bn daha küçügüm ama aşkın yaşı olmuyomuş gerçektende o şimdi başka bi kıza aşık oldu kız ona bakmayınca bana dönücek aslında insanlar gururunu nasıl eziyo diodum ama artık aşk için yapamıycak şeyim yok sanırım şimdi bana teklif etmesini bekliyorum eger ederse bu sefer kesin kabul edicem çünkü onsuz ben bir hiçim bunu anladım seni çok ama çok seviyorum onurr

 22. ömrüm diyor ki:

  bnde brini seviyorum. 4 senedirr.. o da seviorum dıodu ama yalanmışş.. aldaattı bni. ama hala sevıyorum herşeye rağmen

 23. gizli aşık diyor ki:

  icon icon icon onu çok seviyorum ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum hep bana bakarken yakalıyorum tabi ben de bakıyorum çok uzun sürerse gülümsüyoruz...ama bir türlü ben de o da söyleyemedik sözlü bir ifademiz yok... icon icon icon icon

 24. neva şahin diyor ki:

  bende birini 5 senedemn beri seviyorum ama o beni sevmio ilk başlarda beni nie sevmio die kafama çok takıodum ama şimdi tınlamıyorum bile yani kimse unutulmaz deiidir icon

 25. aşık kız diyor ki:

  icon icon icon aşk mı sanki onu sevmek için doğmuşum canım bütün dünya duysun seniiiii çok seviyorummmm ne olur beni bırakma aşkından kül oldum SENİ icon icon icon SEVİYORUMMMMMMM.....

 26. melisa diyor ki:

  ben ertugruu cok seviyorum onunda beni sevdigini biliyorum.1 bucuk yildir cikiyoruz.ama arkadasim onla konusursam beni anneme söyleyecegini söylüyor.onun icin ertugrulla tenefuslerde konusamiyoruz.isimiz olmadikca cikista bulusuyoruz.ben onsuz yasayamak o benim yasamami saglayan nefesim herseyim.onu cokkkkkkkkkkkkk seviyorum. icon

 27. seval papatya diyor ki:

  ya ben bi çocuğa aşık oldum önceden bana bakıyodu ben yüz vermiyodum şimdide o bana bakmıyo ne yapmam gerekiyo icon

 28. ayşenur şahbaz diyor ki:

  ya ben bir çocukdan hoşlanıyordum ama şimdi o benden hoşlanıyor hep bana bakıyor hep benim arkamda geliyo benim çıkmamı bekliyo tenefüstte hep bana bakıyo benimle uğraşan bir çocuğu dövmüştü sizce benden hoşlanıyor mu

 29. Buket Erdoğan diyor ki:

  bzm snıfta bi erkek war hep bna bakıoo wee tenefüste bni takip edio veeee bni uyuz edioo sizce bnii sewio mudurrrr icon icon icon icon icon

 30. ipek aslan diyor ki:

  bizim okulda bir çocuk var her tenefüs aynı yerde durup kaçamak bakışlar yapıyor yani bana bakıyor arada bir bende bakıyorum ama benden hoşlandığını bilmiyorum acaba benden hoşlanıyormu[çocuk benden bir yaş büyük]

 31. saklı nn diyor ki:

  aynı sınıfta bi çocuk benle heğraşıyr hem de onu en yakın arkadaşı bana çıkma teklifi etti hatta o gün o da onla beraber geliyrmuş.hep bişi anlatırken bana bakarak anlatıo uzak bi yere oturduğunda bile hep bana bakıo bi yere giderken beni çağırıo çoq merak ediyorum bni sevdiği için mi yoksa arkadaşına ayarlamak için mi böyle davranıyr?

 32. gizli diyor ki:

  biride derdini anlatmayi birakip tavsiyede blunsaa... ne güZel olurdu.. icon

 33. ezgi diyor ki:

  yaa ben birisini çook seviyorum onun beni sevdiğini anlamakta güçlük çekiyorum ama galiba benimki karşlıksız bir aşkk icon icon icon

 34. kararsızım diyor ki:

  yaa benim hoşlandığım biri var ama onu bana bakerken çoğu kez yakalıyorum bazende hiç ilgi gösteröiyo nolur baba bi yol gözterin nolurr icon

 35. ............. diyor ki:

  arkadaşlar kendinize onu şöyle çekersiniz.onu sürekli kıskandığınızı ona far ettirmek. icon icon icon

 36. merve diyor ki:

  benım hoslandıgım bırı var bana herseferınde bakarken yakalıyorum cıkma teklıfı ettı ama kabul etmedım şimdı çok pişmanım onu cok sevıyorum şimdı baskasıyla cıkıyor ama hala benle ugrasıyor lutfen yardım edın :9 icon

 37. nalan kuş diyor ki:

  ben bırını cok sevıyorum ama cıkma teklıfını kabuletmedım çok pişmanım nolu yardım edın dayanamıyorum icon

 38. zehra kaya diyor ki:

  birini çok seviyorum ama o başkasını seviyor ne yapmalıyım? icon icon

 39. gizem diyor ki:

  bnm durumum biraz karışık icon onu o güne kdr hiç görmemişdim ama bi gün bizm servisle geldi onu ilk gördüğüm andan beri seviyorum hmde çok o bna çok baktı servisde bnde ara sıra baktımm tabi sonra okulda onu dha çok görmye sanki bnm için geliyomuş tenefüslere çıkıyomuş gibi hissettim ve bnaa çokk ama çokkk bakıyodu halada (: icon bnm yanımda birini görüncee bana dik dik bakıyo bir anda kaşlarını çatıyoo icon sürekli bzm evin burda dolaşıyo bzm eve bakıyo bisikletle dolaşıyo bnde bikere cma çıkmıştım öyle bi bakıyoduki düşçek zannettim ama hla bekliyorumm bakalım nolucak ama sanki bnm ruh ikizim ben 25 haziran o 26 haziran aynı yıl doğduk icon icon bnm ark. ark. onla konuşuyoruz bzn çarpıyoruz bzn xD x)bnm yanımda ark. sataşıyoo bna bakıyo abuk subuk konuşuyo acaba bni seviyomu?? :D ama bnm onu sevdiğim kesin icon

 40. merve diyor ki:

  yha ben birini seviyorum ama o bni seviyomu bilimiyorum derste hep bna bakıyo aslında çok çalışkan ama öğretmen bişey sorunca cevaplayamıyo (bna baktığı için) acaba o da beni seviyomu tenefüslerde bni takip ediyo bni güldürmeye çalışıyo bnce o da bni seviyo

 41. batu diyor ki:

  bı erkeği etkilemek istiyorsanız 30 snsıye bakınnnnn bu yorumları okurken kırıze grdım icon icon

 42. Yardım hattı xD diyor ki:

  Merve seni seviyo diyemiycem daha nasıl baktığını söylememişsin baygın baygın mı bakıyo şaşkın mı bakıyo söyle bakim icon gizem sevme bu çocuğu sapık sapık bu demedi deme başına dert açar hele bi çıkmaya başlasanız ooo :D zehra kimse unutulmaz değildir yüz verme sen ona.Unutma sen istediğin zaman seni sevmemesi seni sevmediği anlamına gelmez:D yardım hattı atasözü nalan arkadaşıyla konuş yoklasın bi ağzını çocuğun hala seni seviyosa hiç bekleme icon merve telaşlanma tilkinin dönüp dolaşığ geleceği yer kürkçü dükkanıdır geri gelir icon kararsız insan dene şansını nolcak :D ezgi onun gözlerinin içine bak gözlerini kaçırmıyorsa yada kaçırıp utanıyorsa seni seviyor demektir :D saklın aynı olay benim başıma geldi çocuk seni seviyo merak etme ama kesinlikle yüz verme.Yüz verirsen ikiside seni sevmez. Sevgilerimle Yardım HattıxD

 43. gecenin hüznü diyor ki:

  ONU 8 YİLDIR GÖRMÜYORUM BİR ÇOK KİŞİ BANA DELİCE AŞİK AMA BEN ONU HİÇ UNUTAMADIM ÇÜNKÜ ONUN DA BENİ UNUTMADIĞINA EMİNİM UNUTMUŞ olsa hissederdim unutmuş olsa her sabah yanımda durmazdı hayali

 44. boşkoy diyor ki:

  yha ebn bi çocugu seviyom galiba oda bnei seiviyo annemin arkadasının oglu yha onu çokk seviyorum inş oda beni seviyodur aşkım icon

 45. ^^ diyor ki:

  yha ben bir tane cocu seviyom galiba oda bni seviyo bzm okulda ama başka sınıflardayız tenefülerde ben nereye oturursam oda tam karşıma oturuyo ama bnm arkasımla cıkıyodu ayrıldılar hergün onun resimlerine bakıyorum seni seviyorum furkan icon

 46. --- diyor ki:

  SIZ MANYAKMISINIZ, HEPINIZ O BANA BAKIYOR BEN ONA BAKIYORUM DIYORSUNUZ, KALBINIZIN SESINI DINLEYIN YETER, BURDA SANAL ALEMDE YAZMA GEREGI NIYE? HEPSI CATLAK MUBAREK

 47. asık diyor ki:

  ben birisine öyle aşıgımki oda her zaman bana bakıyo bilmiym beni devip sevmedigini

 48. aman tanrım xS diyor ki:

  Millet cidden kafayı patlatmış yahu.. Ben ona baktım o bana baktı arkadaşına ben baktım kaynı bana amcası ona yengesi bana baktı.. götürün bakalım götürünnn.. Bakmayla olsaydı o hooooooooo o...

 49. selim büyük diyor ki:

  benimki okul aşkı daha 11 yaşındayım başkımı belli etmeye çalışıyorum onu güldürüyorrum gülümsüyom hatta derste hep ona bakıyom aşkımın ismi isse tuğba deniz

 50. ahmet yıldırım diyor ki:

  ya arkadaşlar bi kişinin sizi sevip sevmeyeceiğini nasıl anlarız kesin ve net bi şekilde , bende seviyom birisini ama bana hiç sataşmıyo

 51. sumeyra oztorun diyor ki:

  bi sevdim erkek var bana hep bakiyor okulda hata bi erkek da var hep yanimda duryo ve asik oldum erkek gidip yanimdaki erkek diyor ki walla seni dövmek istiyorum..... ama hep bana bakiyor bi kizla beraber di 3 hafta sonra ayrildilar kiz hep soryu neden ayrildik erkek seslenmiyor kimse bilmiyor neden diye jaaa en yakin arkadasima askim diyor offffffffffffffffffffff icon ltf yardim edin jaaa sizce beni seviyor midir ve en yakin arkadasiyla tartisdi en yakin arkadisida hep bana bakiyor ve bugün cnm yandi asik oldum erkek dövüldü

 52. gamze gür diyor ki:

  ya banada birisi teklif etti bende tabiki ewewt dedim ama o beni oynatmış şimdide hep bana bakıoo hatta dudağindan optüm şimdi hep bizim mah. gelio şimdi beni seviomu? anlamadım

 53. AHMET GÜNGÖR diyor ki:

  yaa kızlar bn iki yıl önce en yakın arkadaşıma aşık olduumu anladm vazgeçemedm kopamadm ondn açılamadmda anlaması içn herşeyi yapıorm ama galba anlamadı ona çook aşığım bu kadar kızsnz neolursnz yardmcı oln bna... onu etkilemeye çalışıorm romantik biri olduumu sölüyo ama anlamış deil ters çıkmasndan korktuum içn söleyemiormda lütfan bna öyle bi tüyo vern ki hayr diemesn SEVİYORUM ONU 3

 54. çiğdem gökçil diyor ki:

  slm arkadaşlar bende ilk defa birisine aşık oldum gerçekten sevdim hep aklımda aşk başka bişey iki kişi karşılıklı yaşanacak bir duygudur icon

 55. kelebekkk diyor ki:

  ben de aşıgım aşık oldugum kişide beni deli gibi seviyo şimdi askerr AŞKIMM TAHİRİM SENİ DELİ GİBİ SEVİYORUMMMM... 3 yıldır beraberiz allah nazarlardan korusun çokta mutluyuzz:))

 56. kelebekk diyor ki:

  birde arkadaşlar öyle bakışmayla birşey anlaşılmaz önemli olan size olan saygısı ve davranışları her seviyorum diyenede inanmayınn icon

 57. SENİ SEVİYORUM diyor ki:

  ben onu seviyorum ama onun beni sevdiğini bilmiyorum icon ama onunda beni sevmesini istiyorum

 58. çiçek diyor ki:

  ya arkadaşlar ne bana bakıyı bn ona bakıyorum diyosunuz niye herkes aynı lafları konuşuyo ki böle birisinin sevip sevmediği anlaşılmaz tmm bakışlar herşeyi ifade eder ama bu sadece bir hoşlantıda olabilir çünkü bn yanıldım sevdiğini zannettim gerçi bn halada seviyorum yaaa napmam lazım biri yardım etsin sen sevenin halinden anlar

 59. Pınar diyor ki:

  Benim sevdiğim bir çocuk var. aynı okulda ve aynı sınıftayız.başta onunla ilgilenmesem de şimdilerde onu aklımdan çıkartamıyorum.bana karşı bir şeyler hissettiğini davranışlarından anlıyorum aslında ama emin değilim. sınıfta biçok kez gözgöze geldik. ayrıca onun en yakın arkadaşı benim en yakın arkadaşımla çıkıyo. şimdilerde aklım bu çocukta. sonunçta seven sevenin halinden anlar. icon icon icon icon icon

 60. aysen diyor ki:

  onu seviyorum benim için çok degerli ama o beni sevmiyor griba ama bunu bilsinler onu iç unutmayyacam bayram

 61. duygu okuyar diyor ki:

  benımde karsılıksız aşktı ve sevmeyi anlamaynadııı kendısı beğenmıiş icon her neyse şimdi baskasından hoslanıyorum onun benden hoslandıgını nasıl anlayabılırımmofff icon

 62. siyene diyor ki:

  ben bi çocugu öle bi seviyorumki o beni seviyo çünkü sölemi,ş kankilerime eee bende seviyorum ama nedense bi teklif edemedi beyimi

 63. eSqi diyor ki:

  DeniSle iqimis ayNı serwisteis..Hep birbirimise baqıors..Rus bir çocuq..Ama çoq dadLuu..Onu cooq sewioRmm...Anladıqım qaDarıyLa oda beNi sewio..Ben serwisin en delisiim :D ben hep bisii iLe uqaRasıRqen bana baqıp qüLüo..qeCenqün SnirLiiyqen ona teRs bi ceWap weRdm cooq pismanıımm :( coq qırıldı..YüsNden bLLiydi..Daaha soonra öSürdLedm baRısdq..oLsuuN aMa HeR sShe raqMenn oNuu coq seWiioRmm...33333333333

 64. tbtbtbtb diyor ki:

  onu seviyorum ama beni seviyor mu bilmirem icon icon icon icon

 65. asi kız diyor ki:

  onu ne kadar çok sewdiğimi anlatamam o benim herşeyim ve böylede devam edecek ferit seni çok sewiyorum aşkımmmmm icon

 66. sananeeeeeee diyor ki:

  icon ya bnm sevdiğim çocukla biz eskiden çıkıyoduk sonra neden bilmiyorum ayrıldık sonra bizim çıktığımızı biri öğretmene sölemiş tabi bizde konuşmamaya karar verdik bn bi aptallık yaptım gittim on bn unutursan iyi olur dedim oda elbette bozuldu ve o sinirle çoktan unuttum dedi bn de oda hala brbirimizi çooooook seviyoruzz icon hep birbirimize bakıp duruyoruz ne zaman evlerinin önüne gitsem hemen dışarı çıkıyo bakışıp kalıyoruz ama çooook seviyoruz birbirimizi bnm yüzümden başına çook bela aldı ferdim aşkım seni çoook seviyorum seni hiçbir zaman unutamadım unutmayacam yaptığın video çok güzeldi icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon

 67. of yaaa diyor ki:

  şu beni seviyomu bilmiyorum diyen erkeklerin kafasına sıkacam icon gidin ögrenin kız mı gelip size teklif etsin şimdiki erkekler bunu istiyo allah allah benim malda 2 yıl oldu hem beni hem kendini süründürüyo icon

 68. of yaaa diyor ki:

  gecenin hüznü delimsin sen 8 yıl olmuş yuh la rüya görme icon

 69. ysn diyor ki:

  ya nemım neden bır sevgılım yok kızların kalbını nasıl calarım ya yakısıklıyım da

 70. Yusuf diyor ki:

  Ben Onu Çok Sewiorm Ama O Bilmior Ne Yapacağımı Şaşrdm Onu Her Okulda Gördüğümde Kalbm Yerinden Çıkıcakmış Gibi oLuor ... icon icon

 71. ömer diyor ki:

  seni seviyorum aşkım neriiiiiiiin

 72. sena diyor ki:

  iconben onu önceden seviyordum ama onu beni sevebilecegini aklımdan bile geçirmiyordum kendimi onuun yanında beyene miyordum icon o bie erkekti ve beni sevdigini ya da hoşlandıgını belli etmiyordu ama onu gördügüm kalbim kütküt atıyor hayatı umursamıyor ve tek onu düşünüyordum sonra ben bunu çok sevdigimi anladım ne yapacagımı biemiyordum eger siz de öyle olduysanız ona kanka demeyin ona yaklasmaya çalışın bende aynı seyi yaptım sanki benden etkileniyor ama bilemiyorum... icon

 73. merve ... diyor ki:

  ben birini seviyorum hep bana bakıyo bide ben birinle çıkmıştım sırf onu kıskandırmak için oda duymuş o gun hep yuzu asıktı bir de bir arkadasdan sen onumu seviyon diye sölettirmiş hep bni güldürmeye çalışıyo bn gülüncede oda gülüyo hele parfumu çok guzel kokuyor

 74. egüm diyor ki:

  kardeşim dio banaaa icon icon icon

 75. yooook diyor ki:

  ya çok eskiden bende birine aşıktım hatta 2 sene onu sevdm hiç bıkmadan oda bana bakıyodu ama hiç bişide olmadı bıraktm artık onu şimdi beni gerçekten seven biri var çok mutluym .. bu bakışmalara çok güvenmeyin bence arada bakmayla anlayamazmısınz o eskden sevdiğim çocukta bana hep bakıyodu ama bi şeyde olmadı hergördüğnde bakıoydu bende acaba hoşlanıyomu diyodum ama yok öle bişey

 76. ayse tutak diyor ki:

  ben geçen hafta dügünde gördüm onu...kuzenimin en yakın arkadasıymıs..oyun havası oynuodu..gözüme takıldıı.o gün aksama kadar bakıstıkk.ben hiç gözümü ayırmadan bakıodumm.o kaçamak bakıodu...bi ara dügün sonunda etrafı toparlarken yanıma dogru geldii uzuuunn baktı. gitti sonra... kuzenim duysa öldürür ikimizide o yüzden gitti belki dısarı... aksam ben arabada giderken o çoook uzun bakıodu bana.bu sfere ben gözlerimi kaçırdım ... o benden hoşlanıo mu sizce? ne yapmalıyımmm?. kahretsin ki muhafazakar bi kuzenim ve ailem var... oda bunu bilioo ...LÜTFEN YARDIM EDİN TAVSİYE VERİNNN icon icon icon

 77. asıgımm diyor ki:

  Aslında bizimki çooq eski birr hikaye. biz onunla çookk eskiden taaa 5 yıl öncesinden tanışıyoruz. aynı dersanedeydik.. icon hatta aynı sınıfta ama farklı okullardaydık ve de birbirimizi çook sewiyoduk bna çıkma teklifi etti. bnde kararımı ertesi gün verecektim sonra ertesi gün dersanenin son günüydü. bn o gün dersaneye gidemedim ama kabull edecektim. ondan sonra daha görüşemedik.. Ama şimdi aynı lisedeyiz. Bizim alt katta ama aynı yaştayız sınıflarımız farklı yerlerde o 11 A da bn 11 F deyim neyse sonra bn birgün onu kantinde gördüm gözüm onu bir yerlerden ısırıyorduu. Nese faceden ekledim. tabi bulmak kolay olmadı ama o anda dersanede çook sewdiğim batu geldi aklıma isimler aynıydı ama soyadını hatırlamıyordum batu nun faceden dersanedeki bi arkime sordum bna o seni seviyodu dedi ve adını felan söledi isim ve soyad aynıydı. bir gün facesi açıktı yazdım sen o musun dedim ewt dedii. peki bni hatırlıyormusun dedim hayırr dedii 5 yıl öncesini nasıl hatırlayım deedii. sonra bn ağlaya ağlaya gittim. 1 ay falan sonra 1 hediye geldi bizim sınıfa kocaman bir hediye paketii. kime geldi diyince çocuk bnm adımı söyledi bnde gittim aldım paketi ve açmaya başladım. elime dersanede kampa gittiğimiz zamanlar çekilen 3 tane fotağraf çook heyecanlandım. ama arkasısnda da bi not yazıyordu. doğum günün kutlu olsun bebeğim . yazıyodu yanına gittim bgn okula gelmedi dediler ama okula gelmişti çünkü gördüm yoklama kağıdında adı da yazmıyodu üzülerek sınıfa gittim bir de ne göreyim batu orda ve bana dedi ki uzun zamandır bunu planlıyodum dedi sarıldık falan onuu çook sevdiğimi yine söyledim o da bnden sonra kimseyle çıkamamış bunun bi kankası vardı emre o da bni sewiyodu ve bana onun hakkında değişik değişik şeyler söylüyorr.. inanıyım mı ? bilmiyorum

 78. deli diyor ki:

  valla aşk maşk geçin bunları şahsen benim kafam rahat icon yaşasın manitasız hayat icon

 79. urfa da kız diyor ki:

  ya benim onu sevdigimi biliyo ama hiç çit yok derste bana baktıgını yakalıyorum ama yine yok çalışkan bu gün onu rüyamda gördüm oda beni seviyodu ve benim en iyi arkadaşımda onu seviyo adı gibi yakışıklı adı civan ama tahminlerime göre o ögretmen kızı isim vermek istemiyorum onu seviyo ögretmen kızı

 80. urfalı kız diyor ki:

  yine ben civanı seven derste bana bakıyodu ya bende ona ama ben ona bakınca diger tarafa bakıyo beni seviyo demiştim söyledim çit yok dedimya o ögretmen kızını seviyo öncede sevdigimi söylemeden önce kanka gibiydik aşk degilde arkadaş söyledikten sonra benden uzaklaştı ben de ondan icon icon icon icon onu çok seviyorum keşke rüyam gerçekleşşe oda beni sevse bu dünyada ondan başka herşey YALAN derslere konsantire olamıyorum icon OFFF icon icon icon AKŞ EN GÜZEL ŞEY ama oda beni sevince icon icon icon

 81. ufff diyor ki:

  arkadaşlar bana yardım edermısınız bırını sevıyorum ama karşılıksız ve onu kendıme çekmek ıstıyorum ilk başlarda baya ıı bır şekılde knuşuyorduk artık konuşmaıda kestık ne yapmayalıyım

 82. cansu diyor ki:

  ben durmuşu çok ama çok seviyorum fakat onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum nasıl öğrenirim icon

 83. gizem diyor ki:

  ya bna hep kız yoluk die seslenio gıcık oluyormm ama onu çok seviormm bi anlasa zatenn yarın okulda onn etrafında dolancmm gözlerinin içine bkcam umarım bişeyler olr kaç aydır aklmdan çkmıoo ayrıca antalyadan bi kızla çıkıo snir oluyorum üff :( icon icon

 84. cadı diyor ki:

  benimkide anlamsız bi aşk 5yıldır beraberz aşrılıyoz başkasınla çıkıyo bi bakıyorm geri dönüyo dengesiz bi aşk bizim ki ne binle yapıyo nede bensiz kıymetimi anlamıyo hep affeden tarafım dayanamıyorm napm ufff icon

 85. Meda diyor ki:

  Seviiiyoruuuuuuuummmmmm "N" icon

 86. hande diyor ki:

  ben birinin kalbini nasıl çalarım yazdım çıktı çookkkkkk teşekkür ederim bu siteyi yapana çokkk faydası dokundu.... icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon

 87. uyuz :D diyor ki:

  Biz çok seviyoduk birbirimizi :) Koca bi aşktı yani :D ama bitti zmnla yani o bitrdi. şimdi onu sevdiqmi söylesem cvb vermiyo eqosunu tatmn ediyo icon sanırım takmamalıyım onu artk icon icon icon icon icon icon icon

 88. durgun diyor ki:

  bnde birini çok seviorum..ama o bşka biriyle çkıo..sevdiğim çocuk knkam...ama sürekli bna bakıo bna çok ykın davranıo....anlamıorum onu....ne olur yrdım edin ltfen ..ölmek istiorum yyha..... icon icon icon icon

 89. gizli aşık diyor ki:

  bende birini seviyorum hatta 1 sene çıktık.ama o beni sevdiğini söylüyor ben kabul etmiyordum.ama onu sevdiğimi anladım. ama o beni seviyormu artık o beni ilgilendimiyor başka birinden hoşlanmaya başladım icon icon

 90. sensiz ben bir hiçim diyor ki:

  bence arkadaşlar morelinizi bozmak istem ama gerçekleri duymanızıda isterim.bütün yorumları okudum hepiniz gözlerden bahsediyorsunuz. ama size her bakan aşık olmaz size bakmak istemediğinde yanlışlıkla gözü size çarpabilir.bende 2 kişi arasında kaldım. icon icon icon icon

 91. aşığım ben diyor ki:

  ben çok kararsız kaldım kimi sevdiğimi bilmiyorum.ikiside bana bakıyor.biriyle durmadan konuşuyoruz ama diğeriyle ise hiç konuşmuyoruz. ama kalbim konuşmadımı diyor.ah ah ben ne yapıcam icon

 92. elif görmüş diyor ki:

  iki üç senden beri cocukla bakisiyoruz ben bakmayınça ilgimi cekmek icin herseyi yapıyo hep bakiyo hep bakiyo nereye kadar surecek boyle bilmiyorum bir gelip açılamıyo icon

 93. sevgi ferda diyor ki:

  birini seviyorsan hele bi de erkeksen kesinlikle git söle nee kadar utangaç olursan ol git söle işin ucunda ölüm yok yha

 94. selin bal diyor ki:

  bazen gözgöze geliyoruz. bazen lümsüyo bazen yolumu kesiyo.. ama bzen hiç beni takmıyo bn onu seviyorum ama o beni seviyor mu bilmiyoruuum.s icon icon icon icon icon

 95. seren diyor ki:

  ben yurtdışında üni okuyorum burada yabancı bı adama aşık oldum üstelik benden 10 yaş büyük evli ve küçük bi kızı var acıdan ölmek üzereyim.. ağladığımda o yanımdaydı elimi tutan bana destek olan benımle ilgilenen o.. ama nereye kadar devam edicek vicdanım nerde benı oldurecek boyutta sızlıycak bılmıyorum.

 96. begüm kara diyor ki:

  ona aşığım icon

 97. melisa çınar diyor ki:

  ben okulda,bir çocuktan çok hoşlanıyorum ama onun benden hoşlandığını bilmiyorum sadece bir şey biliyorum her tenefüs bana bakıyo sizce bu ne anlama geliyor icon icon icon icon icon icon

 98. kübra tepe diyor ki:

  ayyyy aşıkmıyım neyim

 99. ceyda akarsu diyor ki:

  ya ben okuldan bir çocuğa aşık oldum ama oda benden hoşlanıyormu bilmiyorum sadece bir şey biliyorum her tenefüs bana bakması sizce bu ne anlama geliyo icon

 100. asi diyor ki:

  ßen ßiR Kişiyi sewiom ama o ßni seWmiyo ya ( icon icon icon icon icon icon icon icon onu ço000oooK ama çok sewiyorm ama o ßeni sewmiyo oFfFfFfF icon icon icon

 101. aşık kız diyor ki:

  sınıfça sinemaya gittik yanımda arkadaş vardı benim elimi tutu sınıfa yeni kişi geldi ona aşık oldu kardeşim ya ben bu çocuğu anlayamıyom çalışkan kız varken tembele gidiyo işte aptalın teki

 102. zeynep dilara diyor ki:

  bizim sınıfta bir çocuk var kaan.derslerde bazıları bana bakıyor. espiri yapıyor. ve espiri yaptığında bana bakıyor..... icon yanıma geliyor. oturup bir şeyler anlatıyor. sizce benden hoşlanıyor muuuu.... icon

 103. SerKanAysun diyor ki:

  Bnm Sınıfımda Bı Kız Var iLk GünLerde KızLa KnK ayaqına Yatıyorduk Kıza Karşı hıç Bişi Duşünmuyordum Ama Şimdi Çok Ama Çok Aşıqım Kızdada Bişi yoqtu İLk GunLerde Sımdı Tenefuslerde Askım FıLan Dıyor Faceden msj atıo Canım Senı sevıyorum fıLan dıyor Ne yapacam yaf Kıza Çoq Asıqım Bn Coq Onunda TavırLarı aynı Dogum Gununde O Kadar Erkeqın İçinDe Bana Sölüyor BnımLe dans Edermısın DIyor AnLamadım qitti napıcam Yardım edın icon icon icon

 104. aslı diyor ki:

  şahsen ben aşkımı çokk seviyorum icon o benim tek gerçeğim onu ölesiye seviyorummmmmmmmmm

 105. tevfik yeşil diyor ki:

  ben birine aşığım ve burdan nasıl aşık olacağımı öğrendim

 106. tevfik yeşil diyor ki:

  ben birini çok seviom oda beni sevio onu görünce kalp atışım hızlanıo aşk nasılmış şimdi öğrendim icon

 107. nazlı yılmaz diyor ki:

  bende çok seviyorum ama o kararsız icon icon icon

 108. esra çelik diyor ki:

  erennnnnnnnnnnnnnnnn seni çooooooook seviyorum

 109. BİLAL diyor ki:

  yaaaaaaaaaa offfffffffff puuuuuuuuuuuuuuffffffffffff icon icon icon

 110. ahsen diyor ki:

  ben daha 12 yaşımdayım arkadaşım onur bana sana aşığım diye derste söyledi.beni gördüğünde seviniyor yanıma geliyo. bana asıkmıdır? ablalarım?

 111. irem diyor ki:

  5 yıldır bir çocugu seviyorum hep bana bakıyordu sonra benimle konuşurken yüzü kızarıyordu bir de utangaç aramızda da 4 yaş var onu cnm dan daha çok seviyorum onun için ölmeye ble hazırım onsuz bir hayatın anlamı yok

 112. kurshat diyor ki:

  Allah sevenleri kavuwdursun.amin

 113. sibel bak diyor ki:

  bende muratı seviyorum ama o beni seviyormu bilmiyorum icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon

 114. ceren güneş diyor ki:

  bende tunahanı seviyorum ama bizimkisi imkansız aşk

 115. Semra Yasar diyor ki:

  Benim okudum okulda bir cocuk var oda bana cok bakiyor onun yanindan gectim zaman bana onun gozleri yalniz beni bakiyor bende bakiyorum tabi ama okadar cok degil o fazla beni bakiyor bir gun onun bakislarini arkadasimda farketi ve bana soyledi ama ben emin degilim sizce oda beni seviyor mu ?????? icon icon icon icon

 116. esengül kurt diyor ki:

  bazen aşk gözleri kör eder seni k andırır icon icon icon icon icon icon icon

 117. esengül kurt diyor ki:

  bazen aşk gözleri kör eder seni k andırır icon icon icon icon icon icon icon

 118. hülya diyor ki:

  hoşlandığım çocukla aynı sınıftayım bazen benimle çok ilgileniyo ama bazende yüzüme bile bakmıyo beni seviyo mu sevmiyo mu anlamadım

 119. suzan güçlü diyor ki:

  birisine aşık oldum ama beni seviyor mu bilmiyorum hep aklımda bir şüphe kalıyo acaba o beni seviyormu diye

 120. serpil demirel diyor ki:

  ben sevgilimi seviyorum oda beni seviyor icon icon aşkım hamdi icon

 121. imkansız diyor ki:

  ben gürkan ı 6 senedir seviyorum ve hala seviyorum bunu 1 sen efalan oldu ögrendim ben onu seviyorum ona deliler gibi aşığım ona kolye gönder bi arkadaşımla ama almamış çok sinirlerim bozuldu o gece sabaha kadar ağladım ve suan bizm yan sınıfta ki oruspuyla cıkıyo

 122. emine diyor ki:

  bir çocuk var kuafrde çalışyor bana hep bakıyorr bende ona bakıyorum bazen gzlerimizi birbirimizden kaçırıyoruzz o bana seni seviyorum demiştii çıkmadan elimi tutmuştu ama ben ona senden hoşlandım dedim sevdiğim halde ve çok bakışıyorum yinee onu çok seviyorum yardım einn icon

 123. sanane ulan diyor ki:

  ya bızde aynı okuldayız her fırsatta bana bakıyor 6 senelık dostumdu ama sonra benı 1 aylık bı kız ıcın sattı ve sımdıde o kızdan vazgecmıs her fırsatta bana bakıyor bende ona bakıyorum sonra bakmıyormus gbı yapıoyr ara sırada kacırmıyor gozlerını sizce seviyormuuu ben onu cok sevıyorum bana onceden 3 kez cıkma teklıfı ettı amam ben onu kankam olarak gordugum ıcın kabul etmedım icon icon

 124. ayşe kurt diyor ki:

  ben bir oglanı çok seviyorum ama o beni sevmiyo başkasıyla çıkıyo benn aşkımdan her gün aglıyorm bazen sinir oluyorum o kızla çıkıyo diye vurucak oluyorum canının acımasını istemiyorum bügün okulda sıra bacagına gelidi çocuk agladı ve o sırayı ben vurdum yanlışlıkla eve gelince canını yaktım die çok agladım o da beni sevsin istiyorum nasıl etkilemeliyim yoksa aşk acısından ölecegim hiç birini bu kadar sevmedim hoşlandım nolur yardım edin nasıl benden etkilenir nasıl etkilemeliyim lütfennnnn icon icon icon icon icon icon

 125. gülçiçek diyor ki:

  bizim sınııfta birisi var ben ona aşığım ama o bana aşıkmı bilemiyorum bazen onla sohbet ediyoruz bazen yazışıyoruz bikeresinde bana şekerim demişti ama bugün fena kavga etti icon icon

 126. özge diyor ki:

  Bizim sınıfta bir çocuk var o çok yakışıklı bütün kızlar onu seviyor ama o bana hep dıyor kiSenden başkasını gözüm görmez.Yani o da beni seviyor

 127. gangalez diyor ki:

  ya arkadaslar siz hepiniz kafayi yetiniz yo ben asik oldum yok o bana bu bana bakıyo.bu ne bcim is ya.eee asik oldun sevdin cıktnn ee sonra bir gün bakıyorsun ayriliyorsun sonra hep onu dusunerek geçiyorsn ben koyluyum hayatmda hicbr erkege asık olmadım olmam.cunku eger seveceksen gercekten seveceksin omur boyu ama bunlar beni asıyorr yani isim olmaz BENİM HEDEFİM KOYLU KIZİ OLDGUM SURECE OKULU BİTİRMEK VE ALLAHA İBADET ETMEKTEN DAHA İYİSİ NE OLABİLİR Kİ..kızlar size tavsyem koy kızlarini aileri okutmadi ama cunku fakırlerdi dimi sizde dunyayi goruyorsnuz okumamis kız cocklarini.SUNU SYLUYORM KIZLAR OKULU BİTİRN OYLE HAYAT YASAYİN .okuyan her genc kızlara dıyorm.HİC Bİ ERKEGE GUVEN OLMAZZ.DİKKATLİ OLUN icon icon

 128. Bebeğim diyor ki:

  Bu yeni nesille ne olack halimiz kızlar bunlar hep boş işler kendinizi dine verın ALLAH yolunda gidin yardımcı olabilirim size bırakın bu bakışmaları

 129. Bebeğim diyor ki:

  arkadaşlar umarım hepiniz gerçek sevgiyi bulursunuz Allah yardımcımız olsun amin :-)

 130. Aybike diyor ki:

  Slm kızlar yok mu başka konuşacak bir şey bu arada gülçicek boş ver ondan beklentin olmasın daha iyisini bulursun

 131. Ceren yıldız diyor ki:

  Merhaba : ben 16 yaşındayım işe başladım başlayalı 1 ay oldu tekstilde çalışıyorum bana bakan birini yakalıyorum hep 25 yaşlarında o bakıyor ben bakınca göz göze geliyoruz bakıncada gözünü başka yerlere götürüyor hep kendi kendime acaba Bana aşık mı diye düşünüyorum .. sanırım ona karşı birşeyler hissediyorum . bu durumda onun bana karşı hissettiklerini çok merak ediyorum. lütfen bu konuda yardımcı olurmusunuz ? icon

 132. tuba gül diyor ki:

  icon icon icon icon ona aşıgım sevgilisi var ama beni seviyor gibi.... sürekli olarak bana bakıyor gülümsüyor çok fazla göz göze geldik arkadaşım gelip geçici bir duygu dedi o yüzden endişeliydim ve bunları okdum şimdi daha mutluyum ama ya o beni sevmiyorsa diye çok üzülüyorum icon icon icon icon bana öyle anlamlı bakıyor ki o yeşil gözlerinde boğulasım geliyor.... icon icon icon icon icon icon

 133. sıla aksoy diyor ki:

  seviyormuyum bilmiyorum o seviyomu onuda bilmiyorum icon

 134. ayse hidiroglu diyor ki:

  ben ir erkekle tam 1 siniftannberi birlikteyim her zaman onu cok sevdim bir zaman birlikte olduk kardeside vardi onunlada sonra kustuk ve 1 yada 2 sene konusmadik ama hep ayni siniflara gittik hala oyle ayini apartmanda kaliyoruz ve 2 sinide cok seviyorum hergun yuzlerii gormek icin doga ediyorum ama benimle ilgilenmezler

 135. ahmed eğri diyor ki:

  Birisi var. Bir vasıta ile benimle görüşüyor devamlı. Bana en güvendiği kişi olduğumu, en kararlı şahısiyet olduğumu ve gayet ciddi bir kişiliğe sahip olduğumu. Kılık Kıyafetimde bir takım değişikliklerin bana yakışacağını söylüyor. Acaba seviyor mu? Çünkü bir türlü sevdiğini söylemiyor. Bana aile yapısını anlatıyor devamlı. Gözlerine baktığım da gözlerini kaçırıyor. Acaba seviyor mu?

 136. Seda KapLan diyor ki:

  AŞK kadar tehLikeLi bir duyqu yoktur.. Aşk bana qöre APTALLIKTIR.. Aşka inanmıyorum Asla ilk zamanlarda iyi qünde kötü qünde yanındaymıs qibi davranırlar ama isler kötüye qittiqinde dikkat edin onlar da cirkinlesmeye baslarlar.. Onun icin herkesi ve herseyi karsına alırsın sonra öyle bir pismanlık yasarsın ki isler düzeleyemeyecek boyuta qelir ve pismanlıqınla bas basa izdırap icinde olursun... Size tavsiyem sevqilinize ve sevdiqinizi sandıqınız insanlarla herseyenizi paylasmayın cünkü onlara özqürlüqünüzü de vermis olursunuz ... Rabbim kimseyi doqru yoldan ayırmasın ilerde cok cok cok pisman olacaksınız size tavsiyem olabildiqince az kisiyi sevin ..

 137. ela bayülgen diyor ki:

  deliler gibi sevdiğim bir cocuk var ve ben ona bir mallık yapıp sevdiğimi söyledim önceleri benimle ilgilenmiyordu şimdi ise aramız cok iyi telefon numaramı bile aldı konustukça birbirimizi daha iyi anlıyoruz bazen bana öyle bir ümit veriyorki cok seviniyorum icon bazen ise hiçbirsey demiyor cok üzülüyorum lütfen bana yardımcı olun icon

 138. gizem erdım diyor ki:

  sacmalık kım kımı sverse sevsın benı sevenlerı takmıyorum sankı evlencez ya herkes nasıl da abartmayı sevıyo ne gerek varsa askın guzellıgını sızın sayenıde kaybetcez derlerle ılgılesenız profesor olurdunuz icon

 139. beti paşa diyor ki:

  Ben aşkımı çok seviyorum,ve onunla olmaktan çok mutluyum.özgürlügümde tüm hayatımda onun ellrınde ama bunun tek sebebı bırbırımıze asık olmamız.herşeyıyle mutlu edıo benı onun kızması bıle benım için banbaşka bı duygu.aşk kötusuyle ıyısıyle zaten bırbırnızı taşıyabılmektır.her halukarda yollrnız bırbırınıze cıkıosa emın olun bırbırnzden kopamazsınız.BIZ COK MUTLUYUZ HERKEZE INAT.UMARIM HERKEZ MUTLU OLUR.ALLAHIM GÖNLUNUNUZE GÖRE VERSIN.. icon icon icon

 140. karışık diyor ki:

  onu çok seviyorum başta o beni seviyodu sonra bende onu sevdim sonra seni sevmiyorum dedi bana aradan 2 ay geçti bana aslında ben seni seviodum kabul edemedim dedi sonra ben ya şimdi dedim bana fiziğini seviyorum dedi ya duyguların dedim ben duygularımı kullanamıyorum dedi bu ne demek lütfen yardım edin bu oğlan sevio mu sevmio mu

 141. çağla diyor ki:

  bende biriniseviyorum.oda beni seviyo heralde.ben biyere giderken bana bakıyo ama bakmıyomuş gibi yapıyo.hattabikere babası bana bakarak bumu dedi oda evet dedi ikiside bana bakıyordu.acaba seviyomudur bilmiyorum.SENİ SEVİYORUM KUTAYYYYYYYYYYYYY.

 142. boşverin diyor ki:

  ben 13 yaşındayım.bizim sınfta bi çocuk hoş da bi çocuk sınıftan birini sevdiğni söyledi.arkadaşlarla ona sürekli kimi sevdiğini sorduk cevap vermedi 8. sınıfta söylerim dedi ve galiba ona kimi sevdiğini sorarken ben ona aşık mı oldum ne?? icon bu yaz da her gece uyumadan önce o geliyo aklıma hatta rüyalarıma bile girmeye başladı.ne yapacağımı bilmiyorum.beni en çok üzen şey ise 8. sınıfta onunla aynı okulda olmicam başka bi okula gidicem icon ooooooooooooffff ya napçam ben.lütfen bilen biri cevap yazsın...

 143. derya diyor ki:

  BENİMKİ ÇOK YAKIŞIKLI AMA BANA İSİM TAKIYIO

 144. negerekvar diyor ki:

  icon icon icon yha ouf çocuk (erkek )başka biriyle çıkıyor hemde onun önünden bile geçsem gözünü benden ayırmıyor anlamadımm gitti.Bana asıkmı acaba Allahım iyş.öledir

 145. nie diyor ki:

  onu seviyorumm hemde çok ben istanbulda o samsunda acı çekiyorum .çünkü onun sevgilisi var ama bana bakıyor baktıkça gözlerimin içinde bişeyler hissettiriyor . Ben ona gülümsüyordum samsundayken bana bakıyor acaba bana aşıkmı desem sevgilisi var onu seviorum bana neden öle bakıyor o nası bi bakış aman Tanrım şimdi istanbuldayım facedeki resmine bakıp hayallere dalıyorum

 146. aşık kız diyor ki:

  onu o kadar çok seviyorum ki onu görünce kalbim çok fazla çarpıyo ama o beni seviyomu bilmiyorum hergün oyun oynuyoruz fakat ben utandugum için ona açılamıyorum ne yapmalıyım :? ONU ÇOOK SEVİYORUM icon icon icon icon icon icon icon

 147. aşık kız diyor ki:

  onu o kadar çok seviyorum ki onu görünce kalbim çok fazla çarpıyo ama o beni seviyomu bilmiyorum hergün oyun oynuyoruz fakat ben utandugum için ona açılamıyorum ne yapmalıyım :? ONU ÇOOK SEVİYORUM icon icon icon icon icon icon icon

 148. emem ali diyor ki:

  :D yaşım 27 nedense hiç aşık olmadım galiba aşık olmayan adamım ben

 149. mehmet diyor ki:

  bakin arkadaslarbenbierkek oldugumicidurmaniz suphelneyorumsiz kafayi bozmussun neyse bugunluk yeter tenefus saati sizin zamanimi harcayamam eyvallah kendine iyi bakinsalicakla alin opuldunuz haberiniz olsunn bok torbalari

 150. Bilge akyol diyor ki:

  Merhaba arkadaşlar Ben yaklaşık 5-6 aydır bi çocuktan hoşlanıyorum ilk başlarda bana çok yakın davranıyodu sonra başka birine çıkma teklifi etti ve bir ay kadar çıktılar ama sonra ayrıldılar sanırım bu konuda ona tek destek olan kişi bendim bir mesaj attıktan sonra birden tekrar samimileşti yemek yerken yanımda oturmaya çalışıyo ve sınıfta yanında oturmamı istiyo tenefüslerde beni kantine veya başka yerlere götürüyo eskiden iltifat etmezdi aksine dalga geçerdi ama şimdi iltifatlar ediyo ve her gün mesaj atıyo sizce benden hoşlanıyo mudur??

 151. Mustafa diyor ki:

  Daha İlk Gördüğümden berlidir ona Aşığım galiba oda bunu biliyor.okulda baktım dışarı çıkıyor arkadaşla bizde sırf gözüne çarpmak için yanından geçtim ve biz geçtikten sonra okulun içine girdi arkdaş dedi bizde arkasından gidelim dedi arkasaında bizde gitti kız tek başına döndü ve yanıma doğru geldi gözlerimin içine baktı bnde onun ve yanımdan geçti orda o kıza bir daha aşık oldum ellerim tutmaz oldu orda kalbim çok hızlı atmaya başladı sizce ne yapmalıyım acaba teklif göndereyim mi? bn daha hiç bir kıza çıkma teklifi etmediğim için bu konularda çok tecrübeli değilim

 152. bilinmez kişi diyor ki:

  peki yanımızda kankalarımızı bulundurmalımıyız

 153. esin diyor ki:

  çook saçma yorumlariniz seviyorsan söyleyeceksin kedinin ciğere baktığı gibi bakıyorsunuz çok beklersiniz teklifi icon

 154. vilma diyor ki:

  emirhan seni çok seviyorum tek aşkım

 155. Iremnur diyor ki:

  o beni 4 senedir seviyo bende ona bu sene aşık oldum ama sbs olduğu için çıkmak istemiyorum benim için başkalarıyla kavga etti yakışıklı değil ama sempatik benim derslerim çok iyi Allaha şükür o kitabın yüzünü açmaz aslında bana hep kaba davranır ama arkadaşlarına ölürsem son sözüm irem olur demiş hep benden bahsetmiş ben onu seviyorum ama o bunu bilmiyo :( ve söylemek istemiyorum çünkü teklif ederse cevap veremem :( ama onu çoook seviyorum icon

 156. cumali kartav diyor ki:

  icon hepinizi öpüyorum kızlar adamsınız be icon icon icon hihiihi aşk tesadüfleri sever bu gerçektir kaç kere başıma geldi hadi iyi aşklar sklar size :)

 157. cumali kartav diyor ki:

  aşk mı dedin aga o bende tanımaz olim icon

 158. asi diyor ki:

  bi kızın sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız hadi kızlar cevap bekliyom

 159. mustafa diyor ki:

  ben onu çok seviyorum herhalde o da beni ama neden bana itiraf etmiyorsun ki icon icon icon

 160. Şule diyor ki:

  Geçen toplandık 5 arkadaş bi arkadaşı bekliyoduk oda bi çocukla geldi ben sordum bu km diye adını falan söyledi sonra çocuğu yanımıza getrdi çocuk sürekli bana bakarak espriler yaptı sonra bana ne sevdiğimi sordu 3 kerede arabasıyla yanımdan geçti...Ne yani şimdi bu erkekleri anlamak çok zor ya...

 161. gamze caylan diyor ki:

  ya bn birisi nicooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyrm biz onnla cikiyoruz ama bni sevio mu emin dglim surekli beni izlio ama sevdigini soylemio ama ona sevip svmedgni sormdim uffff iyisallah seviodur bni cunku bn onu coook sviyorum askim hakan icon icon icon icon icon icon

 162. zeynep güzel diyor ki:

  içime dogdun birden yureğime düştün damladın yüreğimden yüreğime ama seni bidaha hiç göremicem metin...

 163. zeynep diyor ki:

  beni sewdiğini yüzde yüz biliyorum bende onu sewiom ama birbirimize bi türlü söylyemioz. icon icon

 164. ultra aslan diyor ki:

  benı sewdıgını bolıyorum ama ben onu kardesım gıbı sevıyorum bu kardeslıgı ılerı gıtmesını ıstemıyorum. : icon icon

 165. duygu tuna diyor ki:

  bnde birini sewiyorum oda bana bakıp gülümsüyor bana kardeşleri diyorki enes abim seni sewiyomuş diolar ama bn inanmıyorum ama bana bu sene bakmaya başladı sizce teklif edermi :) icon icon

 166. songül başar diyor ki:

  ona aşığım 3

 167. bay rodrigo luli diyor ki:

  evet lütfen bize ulaşın eğer herhangi bir finacail amaç için bir kredi ihtiyacım var: rodrigoluliloanfirm@yahoo.com

 168. bay rodrigo luli diyor ki:

  evet lütfen bize ulaşın eğer herhangi bir finacail amaç için bir kredi ihtiyacım var: rodrigoluliloanfirm@yahoo.com

 169. dj diyor ki:

  Bende birini seviyorum ama o beni seviyormu bilmiyorum o benisevmesede ben onu seveceğim çünkübenimgözlerime bakınca gözleri parlıyor ona sadece şunu söylüyorum o benim ezeli ve ebedi aşkım icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon

 170. diyemme diyor ki:

  bende çok üzgünüm aşık oldum sevdim gönülmüce sevmek günah mı bilmem ama delicesine seviyorum ama o sevmiyor benii başkasını seviyor kızda üstelik benden güzel onu görünce ne yapacağımı bilemiyorum bir kere dalıp bana baktı sonra hiç bakmadı ve bana kimi seviyorsun dedi utandı ayağına baktı aklım karmançorman ne yapaçağım ne diceğim çok kötüyüm icon

 171. doqa diyor ki:

  benimkide karşılıksız aşk.Ayni köydeniz ayni yerdenizyasımız aynı annelerimiz arkadas icon

 172. ece diyor ki:

  icon icon bende birinden hoşlanıyorum ama o bilmiyor nasıl açıklamalıyım,bilmeli yani icon

 173. celal diyor ki:

  sevıyorum ulannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn icon

 174. sinem partlak diyor ki:

  benimki karşılıklı aşk icon icon icon icon

 175. rodrigoluliloanfirm@yahoo.com diyor ki:

  Evet lütfen bize ulaşın eğer herhangi bir mali amaç için bir kredi ihtiyacım var :: rodrigoluliloanfirm@yahoo.com

 176. metin diyor ki:

  ben aynısını yaptım oldu artık sevgiliyiz icon icon icon

 177. aşkım bitaneme diyor ki:

  ben onu 2.5 yıldır seviyorum onu çok seviyorum canımı vereck ben hayatımda ilk defa oluyorum icon ben onu çok seviyorum kendi toptancıma aşık olmuşum ama o bilmiyor ben en kısa zamanda ona söylerim ondan hoşlaqnıyorum ama şimdi sevdiğim çoçuk askerde insan kıyamıyor ona bakmaya tatlı birisidir o benim canımdır bitanemdir sevsede sevmesede onu hep severim askerden döndüğü zaman ona söylerim öyle özlemişimki onu anlatamam hep aklımda ve kalbimin derinliklerindesin adın hep dilimin çundadır işallah kavuşuru. seni çok sviyorum abdullah bitanem allaha emanet ol teskereni al da gel bitanem icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon

 178. Mirzezade AIDE diyor ki:

  Men awkimi cox ama cox sevirem heyatimin menasidi her weyimdi yawama sevincimdi

 179. merve yılmaz diyor ki:

  ilk gördüğümde çarpıldım sanki garip bir hiss yaşamayan bilemez icon icon icon icon icon

 180. Ask diyor ki:

  bim bir knkm vardı bni sevdiğini itiraf etti çok iyi biri ama bn başkasıyla çıkıyrum ne yapıcam kafam karıştı icon icon

 181. AYŞE SEVİNÇ diyor ki:

  ONSUZ YAŞAMAKTANSA ölürüm daha iyi icon

 182. onsuz olmazz diyor ki:

  aslında ben onu cok uzun zamandır tanıyorum basta kardesım gıbıydı sureklı beraber takılırdık bana sarılırdı derdımı dınlerdı sureklı benı guldururdu ewımızın karsısındakı kuaforde calısıyo ben dershaneye gıdıp gelırken sankı saatımı bılıomus gıbı dısarı cıkardı ben gecene kadar bana bakardı ben anlamaya baslamıstım 2 hafta sonra (onun abısıyle ablam kanka) ablama kardesını bana ver ebn onu sewıom demıs (okuzz) ablam bunu bana soledı tabı gulerek soledı bu benım kafamda soru ısaretı bıraktı bende artık onu sewıorum aynı okuldayız sınıflarım karsı karsıya aynı yastayız benden bıraz uzun cok yakısıklı en onu cok sewıorum ama onun benı sewıp sewmedığinden emın deqılım yardımcı olunn icon icon icon icon icon icon icon icon

 183. Rodrigo Luli diyor ki:

  Bir kredi ihtiyacınız var mı? Nerede bir kredi almak için arayan oldu mu? Eğer herhangi bir kredi almak için çalışıyorlar? sonra da hemen başvur? (rodrigoluliloanfirm@yahoo.com) Eğer uygun bir kredi almak istiyorsanız. Kredi 3 çok düşük bir faiz oranı burada sunulmaktadır. Eğer ilgileniyorsanız Bize şimdi.

 184. Rodrigo Luli diyor ki:

  Bir kredi ihtiyacınız var mı? Nerede bir kredi almak için arayan oldu mu? Eğer herhangi bir kredi almak için çalışıyorlar? sonra da hemen başvur? (rodrigoluliloanfirm@yahoo.com) Eğer uygun bir kredi almak istiyorsanız. Kredi 3 çok düşük bir faiz oranı burada sunulmaktadır. Eğer ilgileniyorsanız Bize şimdi.

 185. yok diyor ki:

  ben çok seviyorum ama o çok değişik biri komik ama sevgilisi var ve benden güzel ama iyi bir arkadaş şimdi knkyz

 186. sizemyardim edcem diyor ki:

  meraba arkadaslar ilk önce kendi askimdan anlatim ben okuldan bir çocuga asikim benden bir iki yas büyük ve çok populer biri tenefüste onlarin arkadaslariyla konusuyorum onu sevdigimi kimse bilmiyo okuldan.bana bakiyo evet evet durmadan bakiyo du ben ise utanlangictan kaciyorum bi kere agladim bana güldü onu sevmemek zorrrrrrr ve sizinde basiniza bole geldise kendinizi guzel hissterin sizinle konusma baslatmasini saglayin ve arada bi yerde arkadasca konusun emin olun bisi olmaz dedikodu yaparlarsa onu bu durumdan mutlu edin sizi ne zaman gorse opmesini sarilmamasini saglayin icon icon 3

 187. Yaren diyor ki:

  Arkadaşlar lütfen yardım edin içim yanıyor sanki onu görünce boğazıma bir şey düyümleniyor elim ayağıma dolanıyor ve ona rezil oluyorum .Biz aynı dersanedeyiz bir ara göz göze geldik bakışları çok derin ve imalıydı.bugün dersanede ki bir kıza gün boyu baktı onu bu kızdan soğutup kendime bağlanmalıyım lütfen bana tavsiye verin.eğer sizde aşıksanız beni anlaya bileceğinizi düşünüyorum.

 188. melek alltunkaynak diyor ki:

  erkek arkadaşım aramızda yüzük takalım diyor ben ne cevap vereceğimi bilmiyom bana yardım edin

 189. ayşe deniz diyor ki:

  erkek arkadaşım bana diyor dışarı çıkma bu beni seviyormu anlamına geliyor acaba

 190. bahar gül diyor ki:

  ben birisini seviyorum ama o beni seviyormu bilmiyorum icon icon icon

 191. sweet diyor ki:

  Yaa ben 13 yasindayim daha yeni farkettim onu sevdigimi ve de baskasida onu seviyo oldurmek istiyorum o kizi her dakika onun yanina gidiyo ama ben ona pek firsat vermiyorum zaten bazi arkadaslarim derste bana baktigini soyluyorlar tabi bende mutlu oldum insallah oyledir beni gercekten seviodur icon

 192. beyza şahin diyor ki:

  merhaba ben 13 yaşındayım deniz diye çok sevdiğim bir erkek var. bir gün ben kursa gitmiştim. orda aynı sınıftaydık ben onunla göz göze ngelmeye çalışıyodum sonra göz göze geldik ondan sonra zil çaldı tenefüsbittikten sonra başka bir sınıfa gittik orda ben ön sıraya oturmuştum oda şansa arkama oturmuştu neyse dersteydik ayaklarımı ben geriye uzattım ve birtden onun ayağına değince arkama baktım ve onu gördüm sevinmişti ama ders bitmişti... icon icon icon icon icon 2 hafta sonra yine geldik . daha ders başlamamıştı ben üst kata çıktım ve orda dolaşıyodum geldi saçımı çekti sonra koşarak gitti .bende onun oturduğu sıranın yanında oturdum .. onun yanıda başka biri oturuyordu . test yaparken yanındakinin testini almaya çalıştımoda bana yardım etti. ama zilçaldı yine alırken bana mal dedi ve bnde üzüldüm..ama derste hep bakıştık .... acaba o beni seviyomudur icon icon icon icon icon icon icon icon

 193. sündüs özen diyor ki:

  sevdiğim çocukla biz tam 2 seneden beri arkadaşız bir gün ben düşmüştüm ve ağlıyordum yanıma gelip kalkmama yardım etti sonra neden ağlyorsun dedi bnde anlattım kimin düşürdüğünüde söledim ertesi günün ilk tenefüsünde bni düşüren çocuk yanıma geldi ve özü diledi bn mutlu oldum kimin ikna ettiğini bulmaya çalıştım sonra anladımki sevdiğim çocuk gitmiş onu dövmüş bnde tenefüste onu buldum ve yanına gittim benimle çıkarmısın dedi mutlu oldumevt dedim sonrabnde seni ne zamandır seviyordum dedim ama şimdi bana sadece arkadaşmışız gibi davranıyor bu ilişkimizin kötüye gittiği anlamınamı geliyor icon

 194. kübra diyor ki:

  merhaba ben birisini seviyorum icon o da gelip bana çıkma teklifi etti bende kabul ettim ama ilişkimiz gittikçe kötüye gidiyo galiba benden gittikçe uzaklaşıyo onu çoooooooooooook seviyorum adı samet adana dan icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon

 195. ipek aydın diyor ki:

  sevdiğim çoçuk bana bakio ve beni kıskanıyor ama bana açılamıyor inşallah 14 şubata sevgililer gününde açılır diye düşünüyorum icon icon icon icon icon

 196. tyhsjd diyor ki:

  okulda bi çocuk var ayrıca aynı dersanedeyiz aslında biraz yakışıklı başlarda hiç sevmemiştim onu şımarık hala çocuk gibi ama galiba aşık oldum ilk defa böyle duygular hisswediyorum ve hep aklımda bazen kızıyorum kendime o beni düşünmüyo hiç sen neden düşünüyosun diye tenefüslerde falan gözüm hep onu arıyo bahçede koridorda dersanede sınıfa gelsin istiyoırum arkadaşı benim de arkadaşım arkadaşları yani tanıştırsalar ne olur ki ben mi söyliyim ya bazen bakıyorum ona görüyorumki oda bana bakıo ama çok kısa oluyo arkadaşlarım hep yanımda farketmesinler istiyorum o bizim sınıftan bi kızla çıkıodu ayrıldılar onu hiç se3vmediğimi kötü bi çocuk olduğunu söylüyodum öyle zatenb ama aklım kalbime söz geçiremio artık bıktım onu düşünmek istemiyorum ya onun umrunda bile değilim adaletsizlik

 197. Arda diyor ki:

  kizin hep gozune bakan erkek kesin aşıktır başka birşey denmez bunu görenler iyi bilir.

 198. Mercan diyor ki:

  her gördüğüm erkekten hoşlanıyorum ben psikopatmıyım çözemedim :(

 199. Umut diyor ki:

  seviyorum ama o başkasını seviyor ne yapıcam ki böyle düşünenler hiç bir şey yapmasın...

 200. Silvestir diyor ki:

  bie erkegin yakisikli oldugu nerden anlasilir bana bakın ne kadar yakışıklı olduğumu anlarsınız :)

 201. Sadri diyor ki:

  o istanbulda ben ankaradayım ve birbirimizden hoşlanıyoruz ne yapmalıyım çok kararsızım.

 202. Fulya diyor ki:

  beni seven çocuğun arkadaşına aşığım ne yapsam sizce?

 203. gizli asik diyor ki:

  ya ben 13 yasindayim cocukla bu sene tanistik ama hic konusmadik bazen bana baktigini farkediyorum ama benim bir arkadasimda o cocuga asik ama cocuk arkadasimin yuzune bile bakmiyi sizce bana asik midir ya icon icon icon

 204. Buse diyor ki:

  hoslandıgım cocuk ablamdan hoslanıyor ne yapmalı?

 205. berna karakaya diyor ki:

  meraba ben birisini çok seviyorum ama o beni seviyormu onu bilmiyorum.

 206. dilay özkan diyor ki:

  ben bi çocuktan hoşlanıyorum o da bana bakıyo göz göze geliyoruz acaba beni seviyo mudur? icon icon

 207. sevgi diyor ki:

  seviyorummmmmmmmm ama korkuyorum icon icon

 208. Selda diyor ki:

  birbirimizden hoşlanıyoruz ama söyleyemiyoruz demeyin hemen söyleyin yoksa kuş yuvadan uçar ;)

 209. ayşe diyor ki:

  yhaaa şimdik ben bi erkekden hoşlaniyom o da benden ama belki icon işte nezaman göz göze gelsek içim doluyo ve onun gülümsmeleri artitlikleri beni çok çekiyor.Ne zaman bir şey desem o da atılıp benimle konuşmaya can atıyor. yemyeşil gözleri çok alıcı icon onu deiler gibi seviyorum benim anlattıklarıma göre o da benden hoşlanıyor mu? icon icon

 210. ayşe diyor ki:

  ya benim dediğim çocuktan hala hoşlanıyorum ama benim ÇOK yakın arkadaşım da ondan hoşlanıyor ne yapmalıyım,lütfen tavsiye verin icon icon icon icon icon icon icon icon

 211. adsız diyor ki:

  ben en yakın arkadaşıma aşık oldum ama benim durumum çok daha vahim çünkü en yakın kız arkadaşım da ondan hoşlanıyor ve sevdiğim çocuk bana kardeşim kanki filan diyor başka kızların güzel olup olmadığını soruyor daha geçen b... ve a... yı güzel biliyorum dedi ne ona ne de arkadaşıma söyleyebildim sadece başka bir kız arkadaşım biliyor ondan hoşlandığıma geçen ona küstüğümde emin olmuştum bana tam 3 tane şiir yazdı şimdiye kadar bana şiir yazan ve onun için ağladığım bir erkek olmamıştı bence beni sevmiyor ama olayı bilen arkadaşım baksana seni çok önemsiyor diyor kafam çok karışık hem de çok çaresizim bir yanda sevdiğim çocuk bir yanda en yakın arkadaşım bir yanda TEOG belası

 212. oya diyor ki:

  bir çocuk var beni her gördüğünde bakıyor herhalde seviyor gibi geliyor kaç sene önce aynı okuldaydık arkadaşı seni seviyor snra onu çğrdım geldi seviyormusun ddim hayır ama her gördüğünde bakıyor ne yapmalıyım icon icon

 213. adsız diyor ki:

  ona sevdiğimi söyleyemiyorum bile çünkü bana hep kardeşim diyor.canımın bu kadar acıdığını hiç hatırlamıyorum.unutmaktan başka çarem yok.

 214. serseri aşık diyor ki:

  ben onu 3 aydır sewiyordum.ama o bana kan kardeşi olalım mı diye sordu. bende hyr dedim.sonra oda benim en iyi arkadaşıma(melisa)ya o benle çkrmı?diye srmş.melisada bilmem tklf etsene demiş.melisa bana bunları söyledi ertsi gün o da bna çkm tklfi etti. eee bende kabul ettim.bzm çklı tam 6 hft oldu. o 2 gün önce hiranura da çkm tklifi etmiş. hiranur da kabul etmiş. bana seni çok sewiyorum diyo ama bn ne yapacağımı bilmiyorum.LÜTFEN YRDM EDİN LÜTFEN ÇOK KARARSIZIM NE YAPACAĞIMI HİÇ BİLMİYORUM... icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon

 215. furkan öztop diyor ki:

  aşk insanı öldürür ve bende öldüm neden mi birisine teklif etim kabul etmedi ve ben öldüm

 216. ebru deniz diyor ki:

  Ben bu duyguları yaşadım ama hep içimde inkar ettim ve o kişiyle hiç konuşmadım acaba benm yaptıgım aptallık mı evet aptallık biliyorum ama salla ya aşktan daha önemli şeyler var.. icon icon

 217. filiz kotan diyor ki:

  ask hepsi fasafiso be kizlar

 218. sude diyor ki:

  off arkadaşlar nolur bana yardım edinnn.ben birine aşık oldum, sene sonuydu, karne günüydü bazıları birbirleriyle vedalaşıyordu o zaman sbende bazı arkadaşlarımla vedalaşıyordum. o sırada sevdiğim çocuk yanıma geldi, işte o zaman çok heyecanlanmıştım ,nerdeyse başımdan aşağı kaynar sular dökülmüş gbi hisettim.gerekten de okadar aşıktım ki kafam sıcaklamaya başladı yanaklarım kıpkırmızı olmuştu.elim ayağım birbirine dolandı.sonra sevdiğim çocuk görüşürüz diyerek el uzattı

 219. gülen kiz diyor ki:

  ben talha ismr inde bir cocugu sevmiyordum o bana bakinca kalbim duruyormus gibi hisediyorum tamam ben ona saigim acaba o bana asikmi ama surekli ara ara bakiyn utanip ben kafami ceviriyorum seni cok seviyorum talha askim. insade beni seviyorsundur benim gibi asik olanlar cok d:-):-):-)erd

 220. zerrin diyor ki:

  ona aşığım ama beni sevmiyor ne yapmalıyım

 221. Rüzgar diyor ki:

  Güzel teşekkürler.

 222. merve diyor ki:

  ben onu çooooooooook seviyorum o benim herşeyim bana bakıyor tesadüfler peşimizi bırakmıyor. eskiden çok uzakta oturuyordu. şimdi ise yakınlaşmaya çalışıyor.onu çok seviyom yaaaaa. ama benim en yakın arkadaşımda onu seviyor. neyse ben karşılıksız oldugunu düşünmüyorum

 223. çiğdem diyor ki:

  doğrusu bende tam sevmeyi bilmeyen biriyim bu güne kadar iki karşiliksiz aşk yaşadım, onlarda zaten çocukca duygulardı gerçek anlamda sevmedim şimdi iş arkadaşıma karşı bazı duygular besliyorum bunnun aşk mı sevgimi olduğunu bilmiorum ama onun bana aşkı sevgiyi gerçekten öğretmesini istiyorum.

 224. carren ben diyor ki:

  Eğer bir kredi ihtiyacınız var mı? Eğer bir iş adamı ya da kadın ve işinizi artırmak için bir kredi ihtiyacım var ?? Eğer bir iş başlatmak için sermayeye ihtiyaç mı? Senin kredi sorunları olabilir ne olursa olsun biz düşük ve uygun faiz oranı hem bireyler ve firmalar için kredi teklif olarak, burada yardımına geliyor. Bugün kredi almak için (carrenbenfirm@outlook.com veya carrenbenfirm@gmail.com) bugün bize ulaşın.

 225. sanane diyor ki:

  benim sevdiğim 1 erkek var faceeden beni seiyon mu dedi bende hyr deddim sonra knki olarak dedi bende eved dedim sizce ne anlama ssordu sizce beni seviyo mu yardım edin lütfen

YORUM YAZ