GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 30 Ağustos 2015 Pazar
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.912 / Satış: 2.924
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.285 / Satış: 3.298

Arka Sokaklar 134 bölüm hüsnü

Kanald Ekranlarının En çok Keyifle İzlenen Dizilerinden Arka Sokaklar Bu hafta yine izlenmeye değer bir yeni bölüm ile sizlerin karşısına çıkıyor. Yeni Bölümde En çok dik

Arka Sokaklar 134 bölüm hüsnü
  • 09.11.2009
  • 6000 okundu
Kanald Ekranlarının En çok Keyifle İzlenen Dizilerinden Arka Sokaklar Bu hafta yine izlenmeye değer bir yeni bölüm ile sizlerin karşısına çıkıyor. Yeni Bölümde En çok dikkat çeken ise Başkomser Hüsnü’nun Vurulması. Bu durumda akıllarda merak sorusu olan Hüsnü ölecek mi ? yoksa diziye devam mı edecek.

Arka Sokaklar 134.Yeni Bölüm Özeti

Hüsnü vuruluyor ???

Hüsnü bir operasyon sırasında kurşunların hedefi oluyor ve ağır yaralanıyor. Ekip, bir cinayeti araştırmak üzere harekete geçer. Operasyon sırasında Kudret ile Ekip’dekiler burun buruna gelirler. Silahlı çatışma sırasında Kudret’in oğluna siper olan Hüsnü kurşunların hedefi olur.
Hastaneye kaldırılan ve durumu ağır olan Hüsnü’nün başında tüm aile nöbet tutar. Mesut ve Engin’in peşine düştüğü Kudret kaçarken can yakmaya devam eder.

Sığındığı akrabalarının başını belaya sokan Kudret bir çoğunun ölümüne neden olur. Yolda bir kadın ve kızını da rehin alan suçlu, saklandığı son yerde Mesut’la karşı karşıya gelir.

Eşiyle kavga eden Sibel günlerdir kayıptır. Elif ve Sinan’ın ilgilendiği kaçırılma olayında etraftan alınan bilgiler doğrultusunda Hamdi ve adamlarına ulaşılır. Eve baskın yapan Ekip, kadını ailesine teslim eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. gizem ekemen diyor ki:

    hayır ölmedi

YORUM YAZ