GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 7 Ekim 2015 Çarşamba
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.935 / Satış: 2.947
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.302 / Satış: 3.315

Aldatan kadın nasıl belli olur

Son zamanlarda ilişkilerde aldatma, hatta çiftlerin karşılıklı aldatması neredeyse normal bişeymiş gibi oldu. Aldatan erkek hallerini üç aşağı, beş yukarı biliyoruz, p

Aldatan kadın nasıl belli olur
 • 01.12.2009
 • 13800 okundu
Son zamanlarda ilişkilerde aldatma, hatta çiftlerin karşılıklı aldatması neredeyse normal bişeymiş gibi oldu. Aldatan erkek hallerini üç aşağı, beş yukarı biliyoruz, peki ya aldatan kadınlar nasıl belli olur?

Aldatmalar haliyle bu kadar çok olunca bizde en kısa yoldan karşı tarafıda üzmeden nasıl bu durumdan kurtulabilirsiniz bir özetleyelim istedik. Çünkü bir ilişki yalanlar ve aldatmalar üstüne kurulursa ve devam ederse iki taraf içinde gerçek dünyada yaşanan bir cehennem olabilir. Bir kadın sizi aldatıyorsa ve bunu size belli etmeye çalışıyorsa nasıl anlayacaksınız?

Sürekli geçen bir isim

Eğer sürekli yeni iş arkadaşından , ya da spor salonundaki hocasından bahsetmeye başladıysa ve konuşmayı sıkılmadan anlatıyorsa. O kişilerle görüşüyor olabilir. Bu isimlerin sizi rahatsız etmesi için sürekli dile getiriyorsa bunda bir yanlışlık arayabilirsiniz.

Sen: “Aşkım, yeni bir macera filmi var gidelim mi?”
Sevgili: “Geçenlerde spor hocam gitmiş çok beğenmiş”
Sen: “Kendimi çok yorgun hissediyorum acaba vitamin falan mı alsam?”
Sevgili: “Bende geçen spor hocama aynı şeyi söylüyordum.”


Size paranoyak olun demiyoruz ama eğer normalden fazla o kişilerin adı geçiyorsa dikkat etmenizde yarar var.

Sizi fazlasıyla rahat bırakıyorsa

Bütün kadınlar meraklı ve bir erkeğin hayatını ele almaya çalışan kişiliklerdir. Sizinle 7/24 vakit geçirmese bile bir şekilde sizi kontrol eder. Eğer tam tersi oluyorsa artık sizin ne yaptığınıza nerede olduğunuza dikkat etmiyorsa ve sizinle vakit geçirmek için istekli değilse artık ilişkinize bir göz atmanın vaktide geliyor demektir. Tabii ki kendinize ayırabileceğiniz vaktinizin olması güzel birşey ama bir kadın sizle ilgilenmiyorsa şüphelenmeye başlayın.

Kavga için sebep arıyorsa

Eve gelirken tuvalet kağıdını almayı unuttunuz ve 5 dakika içinde sevgilinizle bu konu yüzünden kavgaya tutuştuysanız. Ya da sizinle kavga etmek için her hareketinizi kolluyorsa bu kötüye işarettir. Bu durumda en iyisi olayı erkenden kavrayıp kavganın içine girmemek olacaktır.

Gizemli davranıyorsa

Gizem az miktarda olduğu zaman güzeldir. Ama sevgiliniz sizden herşeyini saklıyorsa ve hergün yeni yeni gizemlerle dolaşıyorsa bu iyiye işaret birşey değildir.
Günün nasıl geçti sorusuna kaçamak yanıtlarla cevap veriyorsa, size hiç açılmıyorsa ve dertleri azalmışsa bir kez daha sevgilinizi dikkatle incelemenizi öneririm.

Sıcakkanlı davranmayı elden bıraktıysa

Eğer hayatında başka biri varsa sizinle aranızda soğukluk yaratmak için mesafe koyamaya başlayacaktır. Fiziksel ve zihinsel anlamda. Hem seks yaşamınızda hem de ilişkinizde size uzak davranıyorsa işler yolunda gitmemeye başlamış demektir. Seks hayatından soğumuş olması illaki sizi aldattığına ilişkin bir durum olmayabilir ona dikkat edin.

Burada hislerinize güvenmelisiniz. Çok fazla seks yapmanızda kötüye işaret olabilir o yüzden sinyalleri iyi almaya bakın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. hami sönmez diyor ki:

  slm

 2. bybadluck diyor ki:

  ya kısacası arkadaşlar calma kapıyı çalmasınlar kapını

 3. aylin diyor ki:

  sevgilim bana ilgisiz davranıyodu o sırda biri ilgi göstermeye başladı ben de ondan hoşlandım ama çıkma falan gibi bişey olmadı sadece beyinen fakat iş yerinde sürekli bakışıyoduk ve konuşuyoduk bana güzel sözler diyodu hoşuma gidiyodu aldatma olur mu bu

YORUM YAZ