GüncelDurum.Com Hoşgeldiniz. | 6 Ekim 2015 Salı
$ GÜNCEL DOLAR KURU → Alış: 2.985 / Satış: 2.997
€ GÜNCEL EURO KURU → Alış: 3.347 / Satış: 3.360

Usb Flash Bellek Virüsü Temizleme

USB yolu ile bulaşan her türlü virüslere karşı ekteki dosyayı indirip çalıştırın. Çalıştırdığınız zaman ekrana birkaç tane uyarı gelecek, hepsini "OK" yaptıgımız zaman 1-

Usb Flash Bellek Virüsü Temizleme
  • 21.08.2009
  • 7256 okundu
USB yolu ile bulaşan her türlü virüslere karşı ekteki dosyayı indirip çalıştırın. Çalıştırdığınız zaman ekrana birkaç tane uyarı gelecek, hepsini "OK" yaptıgımız zaman 1-2 saniyeliğine ekran kararacak ve sonra geri düzelecek.

NOT -1: Bu işlem sırasında bilgisayarınızdaki gizli dosyalar görünmeye başlayacaktır. Gizli dosyaları tekrar gizelemek istiyorsanız Klasör seçeneklerinden tekrar görünmez hale getirme seçeneğini işaretlemelisiniz.


NOT -2: Bilgisayarınız herhangi bir ağa bağlıysa ( İnterneti baska bir modemden alıyorsanız ve ya kendi modeminizden başkaları ile internet paylaşıyorsanız vs..) bu işlemi, modem paylaştığınız tüm bilgisayarlara da yapmalısınız. Aksi halde ağ yolu ile tekrar bulaşabilirler.


Aşşağıda linke tıklayarak indirebilirsiniz.
kill_amvo_virus_usb_en.zip

Programı yükledikten sonra SystemTray’a minik bir programın simgesi geliyor. USB taktıkça otomatik olarak taşınabilir belleklerin içini tarıyor. Virüs veya trojan bulunduğunda messenger ileti sesiyle sizi uyarabiliyor.

RepeairSystem menüsü içerisinde Registry kayıtlarını düzeltebilir, diskinizi temizleyebilirsiniz. Autostart menüsünden Windows başlarken başlayacak programları ayarlayabiliyorsunuz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. gözde onaylı diyor ki:

    icon qüzell

  2. akif kara diyor ki:

    süper

YORUM YAZ